İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Alaçatı Aile Otelleri

Alaçatı Aile Otelleri

Alaçatı Aile Otelleri
1

Çocuklu aileler, tatil konusunda oldukça zor seçimler yapmak durumunda bırakılıyor. Ülkemizde binlerce otel seçeceği olmasına karşın otellerin büyük bir kısmı yalnız gelen çiftler üzerine kurulmuştur. Aile olarak tatil yapmak isteyen kişiler, önlerine çıkan otellerin yetersiz özelliklere sahip olmasından dolayı genel olarak yaz aylarını boş geçirmektedirler. Son yıllarda ülkemizin en gözde tatil merkezlerinden olan Alaçatı, sahip olduğu oteller ile her tercihe, her kesme yönelik tatil seçenekleri sunmaya devam ediyor. Bu yazımız içerisinde Alaçatı Aile Otelleri hakkında bilgiler vererek tatil sıkıntı yaşayan kişilere büyük ölçüde destek olmaya çalışacağız. Özellikle bebekli aileler, bebeklere yönelik oda desteği, otel hizmeti verilip verilmediğine son yıllarda oldukça fazla dikkat etmeye başlamış durumdalar.

Maison D Azur Alaçatı

Maison D Azur Alaçatı

SICAK FIRSAT: Maison D Azur Alaçatı Oteli İçin Erken Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Toplamda 13 adet odaya sahip olan Maison D Azur Alaçatı, meydana 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Toplamda karşılıklı olarak 2 binadan oluşan bu otel, Alaçatı’nın taş ev mimarisini en iyi yansıtan yapılar arasında yer alıyor. Aile tatili yapmak için oldukça uygun olan otel, çocuklar için birçok ekstre özelliğe sahip durumda. Otel içerisinde bulunan 13 odanın hepsinde de klima, televizyon, Wi-Fi, televizyon ve banyomalzemeleri, odalar içerisinde konfor konusunda sıkıntı yaşanmasının önüne geçiyor. 24 saat olarak verilen oda servisi ve resepsiyon hizmeti, herhangi bir sorun ve istek karşısında anlık çözümler üretiliyor.

Alaçatı Bellezza Hotel

Alaçatı Bellezza Hotel

SICAK FIRSAT: Alaçatı Bellezza Hoteli İçin Erken Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı Aile Otelleri içerisinde özel bir yere sahip olan Alaçatı Bellezza Hotel, özellikle çocuklu aileleri ağırlamak istediğini dile getirmiştir. Yıl içerisinde gerek işi ile gerekse çocuklar ile ilgilenmekten bitap duruma gelen ailelerin nefes alması gerektiğini belirten otel, her yaş grubu çocukla özel olarak ilgilenmekte olup ailelerin rahat rahat tatil etmelerini sağlamaktadır. ToplamdA 20 adet odaya sahip olan Alaçatı Bellezza Hotel, Ilıca ile Alaçatının tam orta noktasında yer almaktadır. Otel, her iki merkeze de toplamda 15 dakikalık yürümesinde yer alıyor.

Leo Alaçatı Butik Otel

Leo Alaçatı Butik Otel

SICAK FIRSAT: Leo Alaçatı Butik Oteli İçin Erken Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı bildiğiniz üzere butik otelleri ile dünyaya ün salmış bir bölgedir. Sadece ve sadece 6 adet odaya sahip olan Leo Alaçatı Butik Otel, misafirlerine rüya dolu bir tatil yaşatmayı amaçlıyor. Ailelere yönelik hizmetlerde bulunan otel, “siz dinlenin, çocuklarınızı eğlendirmek bizim görevimiz” sloganı ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş durumda. Gün boyu bahçe içerisinde yer alan havuz, yakıcı güneşten kurtulmanın en tatlı yolu olarak gösteriliyor.

Serin Alaçatı Cafe ve Butik Otel

Serin Alaçatı Cafe ve Butik Otel

SICAK FIRSAT: Serin Alaçatı Cafe ve Butik Oteli İçin Erken Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Daha çok aile ve arkadaş gruplarına yönelik hizmetlerde bulunan Serin Alaçatı Cafe ve Butik Otel, beldenin tam merkezinde yer almasından dolayı oldukça iyi bir seçenek olarak gösterilmekte. Araçları ile bölgeye gelen aileler, ılıca gibi bölgenin en iyi plaj ve gezi noktalarına 5 dk gibi oldukça kısa bir sürede ulaşabilmektedir. Otel, oldukça sessiz ve sakin olmasından dolayı Alaçatı Aile Otelleri sıralamalarında genellikle ilk sırada yer almaktadır. Oda sayısının az olmasından dolayı aynı dönem içerisinde gelen aileler kısa sürede kaynaşarak mutlu ve huzurlu bir tatil geçirebilmektedir. Otel, kahvaltı dahil hizmet vermekte olup oda hizmetleri konusunda oldukça iyidir.

Alaçatı Aile Otelleri içerisinde birçok farklı seçenek olmasına karşın internet üzerinden rezervasyon yaptırabileceği otel sayısının yalnızca 4 adet olduğunu görebilirsiniz. Otel görselleri altında yer alan bağlantılar ile ön ödemesiz rezervasyon yaptırabilir, tatillerinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erken Rezervasyon Avantajı: Viento Otel Alaçatı başlıklı makalemizde Alaçatı Otel Fiyatları, Alaçatı Otelleri ve Alaçatı viento otel hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap