1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Balayı
  3. Alaçatı Balayı Otel Önerileri

Alaçatı Balayı Otel Önerileri

Alaçatı Balayı Otel Önerileri

Birlikteliklerini evlilik ile taçlandıran birçok kişi, düğün telaşını üzerinden atmak için balayına çıkmaktadır. Tatil konusunda çiftlerin ilk birliktelikleri olacağından dolayı gidilecek şehir, bölge ve otelin oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımız içerisinde Alaçatı Balayı Otelleri hakkında bilgiler vererek bazı önerilerde bulunmaya çalışacağız. Türkiye’nin en güzel noktaları arasında yer alan Alaçatı, yılın her mevsimi balayı yapmak için en uygun alanlar arasında yer almakta. Konfor, hizmet, aktivite gibi onlarca kritere göre Alaçatı Balayı Otel öneri listemize bakacak olursak;

Alalucca Alaçatı Butik Otel

Alalucca Alaçatı Butik Otel
Alalucca Alaçatı Butik Otel
İPUCU: Alalucca Alaçatı Butik Otel’e Her Dönem Uygun Avantajlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı, bilindiği üzere dar sokakları ve asırlık taş evleri ile meşhur bir beldedir. Tamamen modern bir mimari ile inşa edilen Alalucca Alaçatı, seçkin lezzetlerinin bulunduğu restoranı ile ön plana çıkıyor. Tamamen Alaçatı merkez ve havuz manzarasına sahip 20 odası bulunan otel, balayı çiftlerine özel süprizler de yapıyor. Fiyat konusunda da oldukça uygun olan otel, Alaçatı Balayı Otel öneri listelerinde ilk sırada yer alıyor.

Maison D Azur Alaçatı Butik Otel

Maison D Azur Alaçatı Butik Otel
Maison D Azur Alaçatı Butik Otel
İPUCU: Maison D Azur Alaçatı Butik Otel’e Her Dönem Uygun Avantajlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Toplamda 13 adet odası bulunan Maison D Azur Butik Otel, Alaçatı merkezine 1 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Karşılıklı 2 blok taş evlerden oluşan butik otel, her odasını tamamen ziyaretçilere özel olacak şekilde dizayn etmiştir. 24 saat oda servisi bulunan bu otel, balayı çiftleri için güzel bir seçenek olacaktır. Ilıca plajına 3 km mesafede bulunan Maison D Azur, tarihi ve gezilecek bölgelerin tam orta noktasında yer alıyor.

Gaia Alaçatı Butik Otel

Gaia Alaçatı Butik Otel
Gaia Alaçatı Butik Otel
İPUCU: Gaia Alaçatı Butik Otel’e Her Dönem Uygun Avantajlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

2018 yılında açılan Gaia Butik Otel, toplamda 10 adet odası ile bölgenin en iyi otelleri arasında yer almayı başarmıştır. Eski Alaçatı evlerini anımsatan taş bloklar ile inşa edilen Gaia, muhteşem manzarası, zengin içeriklerden oluşan menüsü, mükemmel oda tasarımları ile balayınız için ideal seçeneklerden birisi olabilir.

Alaçatı Balbadem Otel

Alaçatı Balbadem Otel
Alaçatı Balbadem Otel
İPUCU: Balbadem Otel’e Her Dönem Uygun Avantajlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı Balayı Otel Önerileri içerisinde her kesme, her tercihe uygun olacak listeler oluşturmaya çalışıyoruz. Balbadem Otel, 3 farklı oda tipi ile bölgenin en ferah, en huzurlu otelleri arasında yer aldığını görüyoruz. Otelin kahvaltısı ile ön plana çıktığını, kahvaltıda Ege ve Akdeniz’in tamamen doğal ürünlerinden oluşan uzun bir masanın sunulduğunu görüyoruz. Kendisine özel havuzu ile müşterilerine yaz sıcaklarında dahi serin ortamlar sunan otel, balayı çiftlerine özel seçenekler sunuyor.

Köşe Konak Butik Otel

Köşe Konak Butik Otel
Köşe Konak Butik Otel
İPUCU: Köşe Konak Butik Otel’e Her Dönem Uygun Avantajlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı Otelleri içerisinde büyük bir kitle tarafından benimsenen Köşe Konak Otel, listenizin belki de ilk sırasında yer alıyordur. Eşsiz bir avlu tasarımına sahip olan otel, müşteri kapasitesine bakılarak geniş, temiz bir havuza sahiptir. Bölgeyi yansıtacak şekilde eski taşlardan inşa edilmesi, otantik bir görünüm elde etmesine de katkı sağlamıştır. 12 farklı odası bulunan Köşe Konak Butik Otel, oldukça güzel bir Alaçatı manzarasına sahiptir.

Premier Solto Hotel by Corendon

Premier Solto Hotel by Corendon
Premier Solto Hotel by Corendon
İPUCU: Premier Solto Hotel by Corendon’a Her Dönem Uygun Avantajlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı bölgesindeki en lüks otel unvanına sahip olan Premier Solto Hotel By Corendon, yılın her mevsiminde özel hizmetler vermeye devam etmektedir. 88 odası bulunan otel, sahil kıyısında omasından dolayı deniz keyfinin en iyi yaşanacağı yerler arasında yer alıyor. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği içn daima en iyi lezzetleri sunmaya çalışan otel, balayı çiftlerine her mevsim ayrıcalıklı hizmetler sunmakta.

Alaçatı Cadde 75 Luxury

Alaçatı Cadde 75 Luxury
Alaçatı Cadde 75 Luxury
İPUCU: Cadde 75 Luxury’e Her Dönem Uygun Avantajlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Butik otel çatısı altında 5 yıldızlı otel hizmeti veren Cadde 75 Luxury, Alaçatı’nın hareketli coğrafyası içerisinde müşterilerine huzurlu bir tatil ortamı sunuyor. Tüm düğün telaşını ve stresini unutturacak bir tatil arayışında iseniz 15 odası bulunan bu otelde Ege’nin mavi sularında güzel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Balayı Çiftlerine Özel Alaçatı Tatili başlıklı makalemizde Alaçatıda Balayı, Balayı Çiftlerine Özel Alaçatı ve Balayı ve Alaçatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap