1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Alaçatı Barbarossa Hotel

Alaçatı Barbarossa Hotel

Alaçatı Barbarossa Hotel

Ege’nin yıllardır sakladığı gizli cennetlerinden birisi olan Alaçatı Barbarossa Hotel niayet kapılarını ziyaretçilerine açıyor.  Doğanın kollarında, Alaçatı rüzgarlarının tam merkezinde yer alan bu otel yıldızların altında mutlu, mesut geceler geçirmek isteyen kişilere hizmetlerini sunuyor. Alaçatı merkeze 5 dakikalık mesafede olan Barbarossa Hotel, yolunuzun düşebileceği en iyi yerlerden birisi. Özellikle yaz dönemi için indirimli fiyatlardan rezervasyon yaptırmak isteyen kişiler, yazımızın devamını okuyabilirler.

Alaçatı Barbarossa Hotel Hakkında Bilgi

Alaçatı Barbarossa Hotel
Alaçatı Barbarossa Hotel
SICAK FIRSAT: Alaçatı. Barbarossa Hotel’e 12 Ay İndirimli Fiyatlarla Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYIN

İlk olarak 1989 yılında Kaş’da otelcilik sektörüne giriş yapan Barbarossa Hotel daha sonrasında Alaçatı’da hizmet vermeye başlamıştır. Otelin kendine ait olan bahçelerde en az 100 yıllık zeytin ağaçları bulunduğunu, özel olarak oluşturulmuş alanlarda toprağa yalın ayak basılarak yürünebildiğini söyleyebiliriz. 15 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Barbarossa Hotel içerisinde her türlü sosyal ve kültürel aktivite yapabilmek mümkündür. Otele ait olan bahçede limon, erik, dut başta olmak üzere birçok meyve yetişmektedir. Ziyaretçiler eğer istemeleri durumunda dalından meyveleri koparak yiyebilirler. Odalar hakkında bilgi verecek olursak;

Alaçatı Barbarossa Hotel Odaları

Alaçatı Barbarossa Hotel
Alaçatı Barbarossa Hotel
SICAK FIRSAT: Alaçatı. Barbarossa Hotel’e 12 Ay İndirimli Fiyatlarla Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYIN

Barbarossa Hotel içerisinde toplamda 3 farklı oda tipi bulunmaktadır. Standart, Deluxe, Luxury olmak üzere sunulan 3 oda ihtiyacınıza göre planlanmıştır. Odalar hakkında genel bilgi verecek olursak;

  • Standart Oda: 28 ile 45 metrekare genişliğinde olan standart oda balkonlu olup yerden ısıtmalı doğalgaz ısı sistemine sahiptir. Tüm otellerde standart olarak sunulan hizmetler burası için de geçerlidir.
  • Deluxe Oda: 35 ile 75 metrekare genişliğine sahip olan Deluxe odalarda ferah bir ortam oluşturulmak istenmiştir. Oldukça harika manzaralara sahip ola Deluxe odalar lüks ve huzuru bir arada sunmaktadır.
  • Luxury Suite: 175 metrekare genişliğe sahip olup krallara, sultanlara layık bir oda inşa eden Barbarossa Hotel, bu odada oldukça özel kişilere hizmet vermektedir. Odanın sunduğu hizmetleri sadece konaklayan kişiler görebilmektedir.

Barbarossa Hotel indirim fırsatlarını görmeden önce otelin nerede olduğunu da merak ediyorsunuz değil mi? Aşağıda yer alan harita sizleri doğrudan Barbarossa Hotele götürmektedir.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı Lale Lodge Otel başlıklı makalemizde alaçatı lale lodge otel, alaçatı lale lodge otel fiyatları ve alaçatı lale lodge otel konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap