İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Gidilir?
  3. Alaçatı Beach Resort Hotel

Alaçatı Beach Resort Hotel

Alaçatı Beach Resort Hotel

Alaçatı üzerine açtığımız bu blog sayesinde sizlere her alanda bilgiler vermeye çalışıyoruz. Alaçatı’da Ne Yapılır bölümü içerisinde Alaçatı’da yapılabilecek aktiviteler hakkında bilgiler vermiştik. Egenin incisi, yeni yeni keşfedilen Alaçatı her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Bölgeyi keşfeden birçok yerli ve yabancı turistin karşılaştığı en büyük sıkıntılardan birisi de konaklama tercihleridir. Alaçatı sokaklarında sıralanmış birçok butik otel görebilirsiniz. Ancak bunlar arasından sizlere en uygun olanın hangisi olduğunu merak ediyorsanız bir önerimiz var. Kafanızın karışıklığını gidermek amacı ile sizlere Alaçatı Beach Resort hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Alaçatı Beach Resort Hakkında Bilgi

Alaçatı Beach Resort
Alaçatı Beach Resort
SICAK FIRSAT: Alaçatı Beach Resort Hotele 12 Ay İndirimli Fiyatlarla Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayın

Alaçatı Beach Resort, Alaçatı bölgesindeki en seçkin otellerinden birisi olup denize sıfırdır. Egzotik, lüks bir görünüme sahip olan bu otel yalnızlara, çiftlere en önemlisi ailelere uygundur. Yeşilliğe önem veren işletme, misafirlerine yeşilliklerde yürümelerine, gezmelerine imkan tanımaktadır. Otel Alaçatı’da, iyi bir konumda olmasından dolayı yılın birçok zamanını tam doluluk ile kapatmaktadır. Erken dönemde rezervasyon yaptırıp ucuz tatil yapmak isteyen kişiler, yazımızın çeşitli bölümünde yer alan bağlantıları kullanabilirler.

Alaçatı Beach Resort İle İlgili Detaylar

Alaçatı Beach Resort
Alaçatı Beach Resort
CAK FIRSAT: Alaçatı Beach Resort Hotele 12 Ay İndirimli Fiyatlarla Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayın

2 yaşından küçük bebekler hangi oda tipi olursa olsun tamamen ücretsiz olarak konaklayabilmekteler. Her oda da ise 6 yaşına kadar sadece 1 çocuk ücretsiz kalabilmektedir. Odalarda sigara içilmediğini, toplum sağlığına dikkat edildiğini söyleyebiliriz. Eğer evcil hayvanınız varsa otelin evcil hayvan almadığını bilmeniz gerekiyor. Otele girişler 14:00’dan sonra yapılırken girişlerin en geç 12:00’a kadar yapılması gerekmektedir.  Tesis içerisinde yer alan SPA ve Sağlık Merkezinde başta masaj olmak Fitness Merkezi, Sauna ve Türk Hamamı yer almaktadır.

Resepsiyon hizmetleri içerisinde döviz alım ve satım hizmetleri veren Alaçatı Beach Resort, yurtdışından gelen misafirlerine de yardımcı olmaktadır. İçerisinde tenis kortu başta olmak üzere birçok spor merkezi bulunduran Alaçatı Beach Resort, yaz tatilleri için en iyi seçeneklerden birisidir. Alaçatı’da ekonomik, uygun bir tatil arıyorsanız kampanyalı bağlantı linklerimize tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına Vize istemeyen Ülkeler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap