1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Alaçatı Butik Otel Tavsiye

Alaçatı Butik Otel Tavsiye

Alaçatı Butik Otel Tavsiye
1

Alaçatı, hem yerli hem de yabancı turistler tarafından son yıllarda oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. Ege bölgesinde tatil yapacak kişiler, bölgeyi tanımak amacı ile sıklıkla otel tavsiye yazılarına göz atmaktadırlar. Bizler de bu yazımız içerisinde Alaçatı butik otel tavsiye listesi oluşturarak bölgede gizli kalmış bazı güzel konaklama merkezlerinden bahsetmeye çalışacağız. Bölge içerisinde yüzlerce butik otel olmasına karşın hizmeti, olanakları ve mimari özellikleri ile bazı otellerin rakiplerine nazaran daha ön plana çıktıklarını görüyoruz. Listemizde bulunan Alaçatı butik otel tavsiye listesi tamamen kullanıcı deneyimlerine ve oylamalarına göre oluşturulmuştur.

Boreas Boutique Hotel

Boreas Boutique Hotel
SICAK FIRSATBoreas Boutique Hotel’e Ön Ödemesiz Erken Rezervasyon Avantajlarından Yararlanmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı merkeze 20 dk gibi bir uzaklıkta bulunan Boreas Boutique Hotel, Adnan Menderes Havalimanına ise sadece 36 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yılın 12 ayı hizmette bulunan bu şirin butik otel, toplamda 20 adet odaya sahiptir. Odalarda kesinlikle sigara içilmesine izin vermeyen otel yetkilileri, her oda içerisinde TV, ücretsiz gazete, kasa gibi hizmetler bulundurmaktadır. Otel içerisinde çamaşırhane ve kuru temizleme de müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Salbakos Herakleia Boutique Hotel

Salbakos Herakleia Boutique Hotel
SICAK FIRSATSalbakos Herakleia Boutique Hotel‘e Ön Ödemesiz Erken Rezervasyon Avantajlarından Yararlanmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı merkeze 3 dk gibi oldukça kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Salbakos Herakleia Boutique Hotel, size eğlenceden ziyade huzur ve rahatlık sunuyor. Alaçatı butik otel tavsiye listemizdeki oteller daha çok tatilcilerin dinlenip huzur elde edebileceği yerlerden oluşacaktır. Sahip olduğu bahçe içerisinde iyi bir kalitede havuza da sahip olan otel, dinlenme açısından tam da istediğiniz tarz olabilir. Toplamda 9 adet oda sayısının olmasından dolayı oldukça erken bir süreçte rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.

Tash Mekan

Tash Mekan
SICAK FIRSAT: Tash Mekan‘a Ön Ödemesiz Erken Rezervasyon Avantajlarından Yararlanmak İçin TIKLAYINIZ

Toplam 10 adet odası bulunan Tash Mekan, mimari açıdan misafirlerine oldukça iyi bir görünüm sunmaktadır. Butik otelin inşası sırasında Alaçatının eski, 120 yıllık evlerin taş blokları kullanılmış, geleneksel yapılaşmanın sürdürülmesine katkı sağlanmıştır. Standart bir otel odasında bulunan tüm gereksinimlere sahip olan Tash Mekan, bahçe bölümünde müşterilerine oldukça güzel, temiz bir havuz keyfi de sunmaktadır. Otel, Alaçatı merkez olmak üzere birçok tarihi ve turistik bölgeye yakın olması ile biliniyor.

Antmare Hotel

Antmare Hotel
SICAK FIRSAT: Antmare Hotel‘e Ön Ödemesiz Erken Rezervasyon Avantajlarından Yararlanmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı merkeze 3 km uzaklıkta olan Antmare Hotel, denize sıfır olmasından dolayı yılın 12 ayı müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Yaz aylarında ayrı bir keyfi bulunan Alaçatı, kış, sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde de balayı çiftlerine ve organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. 35 adet odası bulunan Antmare Hotel, butik otel olmasına karşın 4 yıldızlı bir hizmet kalitesine sahiptir. Bölgede denize sıfır otel sayısının az olmasından dolayı birçok kişi ekonomik otel arayışlarına girmektedir.

Alanarin Konak Alaçatı

Alanarin Konak Alaçatı
SICAK FIRSAT: Alanarin Konak Alaçatı‘ya Ön Ödemesiz Erken Rezervasyon Avantajlarından Yararlanmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı, Ege’nin parıldayan güneşi olarak kabul edilmektedir. Eşsiz bir esinti rüzgarına sahip olan bölge, yaz aylarında serin, huzurlu ve mutlu bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Alanarin Konak Alaçatı, bölgeye özgü köy sıvası ve ahşap malzemelerden inşa edilmesinden dolayı oldukça otantik olarak kabul ediliyor. Toplamda 10 adet odası bulunan Alanarin Konak Alaçatı, profesyonel ekibi sayesinde müşterilerine 5 yıldızlı bir hizmet vermeye çalışıyor.

Yukarıda sizlere az ama öz olarak Alaçatı butik otel tavsiye listesi oluşturmaya çalıştık. Her otel için kısa yoldan güvenilir bir şekilde rezervasyon yaptırabileceğiniz bağlantılar ekleyerek tatil planı oluşturma işinizin kısa sürede tamamlanmasına katkı sağladık. Otelz çatısı altında yılın 12 ayı indirimli, ön ödemesiz işlemler yaparak tatilinizin istediğiniz gibi şekillenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erken Rezervasyon Alaçatı Otelleri başlıklı makalemizde alaçatı otel rezervasyon, erken rezervasyon ve erken rezervasyon alaçatı otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap