1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Gece Hayatı
  3. Alaçatı Gece Hayatı: En İyi Alaçatı Barları

Alaçatı Gece Hayatı: En İyi Alaçatı Barları

Alaçatı Gece Hayatı: En İyi Alaçatı Barları

Alaçatı Gece Hayatı, tatil planı yapan kişilerin bölgeye gelmeden önceki en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Butik otelleri ile meşhur olan Alaçatı, son yıllarda milyonlarca turist elde ettiğinden dolayı gece hayatına da önem vermeye başlamıştır. Bu yazımız içerisinde en iyi Alaçatı barları hakkında bilgiler vererek muhakkak gitmeniz gereken noktalar üzerine öneride bulunmaya çalışacağız. Bu yazımız içerisinde yer alan mekan önerilerin tamamı bir tavsiye niteliğinde olduğunu kesinlikle bilmenizi istiyoruz.

Alaçatı Kapari Bahçe

Ege mutfak türünün ağır bastığı Alaçatı Kapari Bahçe, bölgenin en iyi bar hizmeti veren mekanlarından birisi olarak gösteriliyor. Mekan açılışını 17:00’da gerçekleştiren Kapari Bahçe, gece 03:00′a kadar hem eğlence hem de lezzetli yiyecekler yemenize katkı sağlıyor. Oldukça merkezi bir konum içerisinde yer alan mekan, 2 kişilik gidilmesi durumunda ortalama olarak 150 TL gibi bir hesapla sizi misafir edebiliyor.

Buziki Meyhane

Buziki Meyhane

Gece hayatı konusunda en iyi Alaçatı Barları arayan kişilere meyhane önermemizin ne kadar saçma olduğunu düşünebilirsiniz. Alaçatı içerisinde yer alan meyhanelerin büyük bir bölümü bir bar kadar eğlenceli olup güzel saatler geçirmenizi sağlayabilir. Deniz ve balık mahsulleri ile ön plana çıkan Buziki Meyhane, kapı açılışını 15:00’da yapıyor. Gece 01:00‘a kadar hizmet veren bu mekana giden 2 kişi, ortalama olarak 180 TL gibi bir hesap ödemektedir.

Zio Beach

Zio Beach

Zio Beach, gündüzleri sahip olduğu plaj içerisinde mükemmel bir hizmet sunarken geceleri de sahip olduğu alan üzerinden kusursuz bir bar ve eğlence hizmeti vermektedir. Eğlence çatısı altında müzik ile beraber mutfak konusunda da hizmet veren veren Zio Beach, Türk mutfağı ile beraber Akdeniz ve Balık konusunda da bir hayli iyi durumda. 2 kişinin güzel bir eğlence sonunda ödeyeceği ortalama fiyatın ise 150 TL olduğu belirtiliyor.

Madéo Beach Restaurant & Bar

Madeo Beach Restaurant & Bar

Sabah 10:00’da kapılarını müşterilerine açan Madéo Beach Restaurant & Bar, ertesi gün 07:00‘a kadar faaliyetlerini sürdürüyor. Gündüz deniz keyfini yaşamak isteyene hizmet veren bu mekan, akşam belirli bir saatten sonra ise sabah 07:00’a kadar mükemmel bir eğlence deneyimi sunuyor. Canlı müzik, DJ ve sahneler ile geceyi taçlandıran mekan, diğer mekanlara göre biraz pahalı gibi görünüyor. 2 kişinin ortalama olarak ödeyeceği ücret bu mekan içerisinde 200 TL olarak gösteriliyor.

Tektekçi

Tektekçi

Sizlere en iyi Alaçatı barları konusunda hazırladığımız bu yazı içerisinde Tektekçi‘nin özel bir yere sahip olduğunu bilmeniz gerekiyor. Sabah 10:00’da kapılarını hizmete açan mekan, gece 04:00‘a kadar ihtiyaç duyulan tüm eğlence gereksinimlerini karşılıyor. Müzik konusunda oldukça seçici olan mekan, ülkenin önde gelen sanatçılarına sahne vermeye çalışıyor. 2 kişinin güzel bir eğlence ile ayrılacağı bu mekan için ödeyecekleri ortalama hesap 150 TL olarak belirtiliyor.

Nar Bar

Nar Bar

Alaçatı’nın oldukça merkezi konumunda yer alan Nar Bar, faaliyetlerini sadece akşam vermeye çalışıyor. Kapı açılışını 20:00’da açan Nar Bar, yasal nedenlerden ötürü 04:00’a kadar hizmet veriyor. Canlı performanslar ve DJ’ler eşliğinde yürütülen eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürdürülmekte. Alternatif olarak en iyi Alaçatı barları arayan kişiler için Nar Bar iyi bir seçenek olacaktır.

Tren

Tren

Ülkemizdeki en iyi bar, gece kulübü zincirleri arasında yer alan Tren, birçok noktada verdiği hizmetleri eşit şartlar altında Alaçatı’ya da taşımış durumda. 18:00’da kapı açılışı yapan Tren, 04:00‘a kadar güzel ve eğlenceli bir hizmet sunuyor. Özellikle yaz sezonu içerisinde haftanın en az 3 günü ünlü isimlerin sahne aldığı bu mekan, yüksek ses müzik ile eğlenmek isteyen kişiler için oldukça güzel bir seçenek durumunda.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı'da En İyi Gece Kulüpleri başlıklı makalemizde Alaçatı, Alaçatı'da En İyi Gece Kulüpleri ve En İyi Gece Kulüpleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap