İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Alaçatı Kapari Otel

Alaçatı Kapari Otel

Alaçatı Kapari Otel

Alaçatı’nın dünyaya açılan kapısı Kapari Otel’e hoş geldiniz! sunduğu imkanlar sayesinde “Special Category” belgesine sahip olan bu otel, sezon ortasında tam dolu kapasiteye ulaşmaktadır. Alaçatı tatil planınız varsa elinizi erken tutmalı, en erken dönemde rezervasyon yaptırarak yerinizi almalısınız.  Merak etmeyin, size sunacağımız sıcak fırsat sayesinde otel rezervasyon ve konaklama işlemlerini indirimli fiyatlar ile kapatabileceksiniz. Alaçatı Kapari Otel ile ilgili ayrıntılar;

Alaçatı Kapari Otel
Alaçatı Kapari Otel
SICAK FIRSAT: Alaçatı Kapari Otel’e 12 Ay İndirimli Fiyatlardan Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYIN

Dünyanın en değerli, mavi bayraklı Alaçatı plajlarının tam ortasında yer alan Kapari Otel, misafirlerine doyumsuz bir manzara deneyimi sunuyor. Otel Alaçatı Port ve sörf merkezinin hemen yamacında yer alıyor. Hem deniz hem de rüzgarın tadı bölgede belki en iyi burada çıkıyor. Tatlı bir rüzgara rağmen güneşin tatlı bir esintisi bulunuyor. Bu otelde havuza gireceğiniz zaman alacağınız tadı asla ve asla unutmayacaksınız.

Alaçatı Kapari Otel, Alaçatı’nın en popüler eğlence mekanlarına, restoranlarına yürüyüş mesafesi uzaklığındadır. Yapacağınız tatil sürecinde gönlünüzün elverdiği şekilde yiyebilir, içebilir, eğlenebilirsiniz. Odaların tamamı yerel taş ve mimari dokusuna uygun olarak dizayn edilmiştir. Birazdan odaları tanıtırken nasıl da özenli bir şekilde oluşturulduklarını anlayacaksınız.

Alaçatı Kapari Otel Odaları

Alaçatı Kapari Otel
Alaçatı Kapari Otel
SICAK FIRSAT: Alaçatı Kapari Otel’e 12 Ay İndirimli Fiyatlardan Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYIN

Alaçatı Kapari Otel içerisinde toplamda 22 adet oda bulunmaktadır. Bu odaların 12 tanesi Deluxe olurken 4 tanesi Junior Suite, 6 tanesi de Family Suite’dir. Odaların içerisinde merkezi sistem ısıtma ve soğutma, uydu yayını, LCD TV, WI-FI, Minibar, saç kurutma makinesi, pamuklu yatak takımları, dijital kasa, ketıl, çay ve kahve seti gibi ürünler bulunmaktadır.

Deluxe Oda

25 ile 30 metrekare genişliğe sahip Deluxe odalar oldukça şık mobilya ve aksesuarlar ile donatılmıştır. Deniz manzarasına sahip olan odalarda ya 2 ayrı tek kişilik yatak ya da çift kişilik tek yatak tercihinden birisini yapabilirsiniz.

Junior Suite

SICAK FIRSAT: Alaçatı Kapari Otel’e 12 Ay İndirimli Fiyatlardan Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYIN

Alaçatı Port ve deniz manzaralı olan Junior Suite’lar otelin en ferah, en aydınlık odalarından birisidir. 35 metrekare genişliğe sahip olan bu odaların zeminleri taş ve ahşaplarla kaplıdır. Otele gelmeden önce resepsiyonu arayarak yatak tercihinizi belirtmeniz gerekiyor. Ya çift kişilik bir yatak ya da tek kişilik 2 yatak oda içerisinde yer alabilmektedir.

Family Suite (Aile Odası)

Ailesi ile tatile gelen bireyler, Alaçatı Kapari Otel içerisinde muhteşem bir tatil yapabilmekteler. 50 metrekare genişliğindeki odalarda her türlü ihtiyacınız karşılayabileniniz ekipmanlar bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı Alabora Butik Otel başlıklı makalemizde Alaçatı Alabora Butik Otel, Alaçatı Alabora Butik Otel İndirim ve Alaçatı Alabora Butik Otel Odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap