İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Alaçatı Köşe Konak Butik Otel

Alaçatı Köşe Konak Butik Otel

Alaçatı Köşe Konak Butik Otel

Alaçatı Otelleri, ülkemizde bulunan en iyi butik otelleri olarak gösteriliyor. Özellikle yaz aylarında kendisini Ege’nin soğuk sularına bırakmak isteyen kişiler, Avrupa sokaklarını andıran Alaçatı içerisinde mükemmel bir tatil deneyimi yaşıyor. Alaçatı tatilinizin istediğiniz bir şekilde şekillenebilmesi için konaklama tercihinizi doğru bir şekilde yapmanız gerekiyor. İnternet ve sosyal medyanın gelişmesi ile beraber artık oteller konusunda anlık ve doğru bilgiler elde edebiliyoruz. Alaçatı bölgesinde kalan kişilerin oteller konusunda yaşadığı deneyimleri olumlu ya da olumsuz olarak aktarmaları sonucunda ortaya en iyi Alaçatı otel sıralamasının çıktığını görüyoruz.

Alaçatı Köşe Konak Butik Otel
Alaçatı Köşe Konak Butik Otel

İPUCU: 12 Ay Avantajlı Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptmak İçin BU Bağlantıya Tıklayınız

Alaçatı bölgesinde tatil yapacak kişiler için yaptığımız araştırmalar sonucunda Köşe Konak Butik Otelinin oldukça ön plana çıktığını görüyoruz. Neredeyse tüm değerlendirmelerden 5 yıldız alan otel, oldukça iyi bir prestije sahip durumda. Tasarım konusunda bölgeyi yansıtan bir yapıya sahip olan Köşe Konak Butik Otel, Alaçatı bölgesinin yüzlerce yıllık eskiyen yapılarından seçilmiş nadide taşlardan inşa edilmiş durumda. Taş konak tasarımına sahip olan otel, misafirlerini tamamen eşsiz bir avlu tasarımı ile karşılıyor. Tarihi dokuları koruyan otel, avlusu içerisinde yüzlerce yıllık geçmişi olan zeytin ağaçları ile oldukça hoş bir görünüm yakalamış durumda.

Köşe Konak Butik Otel Hakkında Bilgi

Alaçatı Köşe Konak Butik Otel
Alaçatı Köşe Konak Butik Otel

İPUCU: Köşe Konak Butik Otelde En Uygun Fiyatlara Konaklamak İçin BU Bağlantı Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Köşe Konak Butik Otel ile ilgili ilk izlenimlerimiz oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Avlu içerisinde loca sistemine sahip oldukça iyi bir havuz bulunuyor. Havuz çevresinde bulunan palmiye ve muz ağaçları tamamen huzurlu bir ortam oluşturmak için dikilmiş gibi görünüyor. Havuz çevresinde bulunan lavanta ağaçları, çevre düzenine verilen önemi oldukça iyi bir şekilde özetliyor. Hem yüzmek hem de dinlenmek isteyen kişiler için havuzbaşında oldukça güzel bir bar görünüyor. Bar, yerli ve yabancı tüm alkollü ve alkolsüz içeceklerle beraber özel kokteyleri serinelemek isteyen müşterilere sunuyor. Oda standartları konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan otel, her ihtiyaca çözüm önerileri sunmaya çalışmış.

Köşe Konak Butik Otel Oda Çeşitleri

 

Alaçatı Köşe Konak Butik Otel

İPUCUOdalar ile ilgili daha fazla bilgi ve ayrıntıya BU Bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz.

Köşe Konak Butik Otel, konaklama konusunda her kesime hitap etmek için oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip durumda. Tamamen özel konseptler ile hazırlanan odaların hemen hemen tamamının yüksek tavan yapısına sahip olduğunu görüyoruz. Oda çeşitleri hakkında bilgi verecek olursak;

Deluxe Oda: Köşe Konak Butik Otel’in en büyük oda tipidir. 35M2 büyüklüğe sahip olan bu oda, sahip olduğu 2 farklı balkon ile hem Alaçatı hem de havuz manzarasına sahiptir.
Twin Bed Oda: Havuzun tam karşısında bulunan bu odanın büyüklüğü 24 m2’dir. 2 ayrı tek kişilik yatak bulunan bu oda, oldukça iyi bir konumda yer almakta.
Bahçe Katı Çift Kişilik Oda: 24 m2 büyüklüğe sahip olan bu oda da havuzun tam karşısında bulunmaktadır. Çift kişilik yatağı bulunan oda en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.
Standart Çift Kişilik Oda: Köşe Konak Butik Otel içerisinde bulunan en temel odalardan birisidir. Odanın büyüklüğü 24 m2 olup tam standarttadır.
Havuz Manzaralı Oda: Alaçatı manzarası ile beraber havuz manzarasına sahip olan bu oda çift kişilik bir yatağa sahiptir. Odanın büyüklüğü ise standart olarak 24 m2 olarak belirtlenmiştir.
Cumbalı Çift Kişilik Oda: Köşe Konak Butik Otel içerisindeki en güzel oda tiplerinden birisidir. 27 m2 büyüklüğe sahip olan bu oda, Alaçatı manzarasını oldukça iyi bir şekilde almaktadır.
Superior Cumbalı Çift Kişilik Oda: 22 m2 oda büyüklüğüne sahip olan bu oda, üst katlarda yer almakta olup oldukça yüksek bir tavana sahiptir.

Köşe Konak Butik Otele Nasıl Gidilir?

Alaçatı Köşe Konak Butik Otel
Alaçatı Köşe Konak Butik Otel

Köşe Konak Butik Otel, ulaşım konusunda oldukça kolay bir merkezde yer almaktadır. 13013 Sokak No: 10 Alaçatı / Çeşme / İzmir adresi üzerinden otele oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 0232 716 86 93 telefon numarası üzerinden herhangi bir konu üzerinden destek alabilirsiniz.

Köşe Konak Butik Otel Rezervasyon

Köşe Konak Butik Otel ile ilgili bilgi almak, rezervasyon işlemi gerçekleştirmek için BU bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz. Her dönem en uygun fiyat avantajlarını sizlere profesyonel şirketler aracılığı ile sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan En Lüks Alaçatı Otelleri başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, En Lüks Alaçatı Otelleri ve Lüks Alaçatı Otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap