İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Alaçatı Köstem Otel

Alaçatı Köstem Otel

Alaçatı Köstem Otel

Alaçatı bölgesi ile ilgili bu zamana kadar birçok bilgi paylaşımında bulunduk. Alaçatı Gezilecek Yerler, Alaçatı’da Neler Yapılır başta olmak üzere oldukça geniş alanda bilgi vermeye çalıştık. En sonunda ise misafirlerin en büyük sorunlarından birisi olan Alaçatı Otelleri hakkında bilgi vermek istedik. Bugün bu yazımız içerisinde sizlere Alaçatı Köstem Otel hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Alaçatı ilçe merkezinde, Hacımemiş’in tam orta noktasında yer alan Köstem Otel, merkezi konumundan dolayı misafirler tarafından tercih ediliyor. Köstem Otel hem ahşap hem de taş işçiliğin bizlere göstermiş olduğu en başarılı örneklerden birisidir. Otel ile ilgili diğer detaylar hakkındaki bilgiler;

Alaçatı Köstem Otel Hakkında Bilgi

Alaçatı Köstem Otel
Alaçatı Köstem Otel
SICAK FIRSAT: Alaçatı Köstem Otele %50 Oranında İndirimli Fiyatlarlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı Köstem Otel, Dr. Levent Köstem tarafından açılmıştır. Otele giriş yaptığınızda Levent Bey’e ait çok başarılı bir antika koleksiyonun sergilendiğini görmekteyiz. Köstem ailesine ait olan çiftlikte üretilen doğal ürünler, otel içerisinde misafirlere sunulmaktadır. Köstem Otel içerisinde tükettiğiniz besinlerin büyük bir bölümü çiftliğin kedi üretimidir. Personeline vermiş olduğu eğitimin oldukça başarılı olduğunu, güler yüzlü bir karşılama sunulduğunu söyleyebiliriz. Otel içerisinde toplamda 9 adet oda bulunduğunu söyleyebiliriz. Odaların özellikleri ise;

SICAK FIRSAT: Alaçatı Köstem Otele %50 Oranında İndirimli Fiyatlarlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı Köstem Otel içerisinde 9 adet standart oda bulunmaktadır. Otel içerisindeki tüm odaların standart olduğunu, başka bir sınıflandırmanın olmadığını görüyoruz. Odaların 20 m2 genişliğinde olduğunu, odaların bazılarında cumba bulunurken bazılarında balkon bulunduğunu söyleyebiliriz. Odalar içerisinde fön makinesi, telefon, televizyon, havlu, internet, duş, kasa, klima bulunmaktadır.

Alaçatı Köstem Otel Nerede?

Yazımız içerisinde yer alan SICAK FIRSAT bağlantıları ile Köstem Otele %50 oranında indirim yakalayabileceğinizi dile getirerek otel ile ilgili diğer ayrıntılara geçmek istiyoruz. Otel, Alaçatı’da Hacımemiş’in merkezi bir konumunda yer almaktadır. Yukarıda eklediğimiz harita sizleri otele oldukça kolay bir şekilde ulaştıracaktır. Yaz tatilinizi erkenden planlamanız durumunda daha da uygun fiyatlar alacağınızı biliniz.

Bir önceki yazımız olan Morisi Konak Alaçatı başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, Morisi Konak Alaçatı ve Morisi Konak Alaçatı İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap