1. Ana Sayfa
 2. Alaçatı Otelleri
 3. Alaçatı Luce Design Hotel

Alaçatı Luce Design Hotel

Alaçatı Luce Design Hotel

Alaçatı bölgesi ile ilgili ayrıntıların paylaşıldığı internet sitemiz içerisinde sizlere hem bölge ile ilgili bilgiler veriyor hem de konaklama konusunda tercih edebileceğiniz oteller konusunda öneriler sunuyoruz. Bu yazımız içerisinde Alaçatı Luce Design Hotel hakkında bilgiler vererek konaklama konusunda yaşadığınız sorunlara çareler bulmaya çalışacağız. Oldukça farklı bir stil ile inşa edilen otel, Alaçatı bölgesinin sade, doğal ve  estetik ruhunu misafirlerine yansıtıyor. Alaçatı bölgesinin standartlarının oldukça üzerinde bir hizmet veren Alaçatı Luce Design Hotel, 10 adet oda sayısına sahip olmasına karşın her odasında ayrı bir detaya sahip durumda. Kolay bir konumda yer alan otel,  Alaçatı’nın en özel cafe ve restoranlarının bulunduğu ana artere sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde. Aynı zamanda Alaçatı ve Ilıcak Plajına, Sörf Okullarına ise sadece 3 km uzaklıkta.

Alaçatı Luce Design Hotel Odaları

Alaçatı Luce Design Hotel
SICAK FIRSAT: Alaçatı Luce Design Hotel’e Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Farklı stillere ile döşenmiş Alaçatı Luce Design Hotel içerisinde toplamda 10 adet oda bulunmaktadır. Bu odaların 3 adedi suit olurken 7 adedi standart oda tipindedir. Odalar içerisinde bulunan hizmetlerden bahsedecek olursak;

 • 10 adet odanın tamamında zemin masif meşe parke ile kapsanmıştır.
 • Her misafir için banyo içerisinde Malto Brown ürünleri tamamen ücretsiz olarak sunulur
 • Her oda içerisinde 32 inç büyüklüğünde bir televizyon bulunmakta.
 • Klima
 • Saç kurutma makinesi
 • Mini bar
 • Kasa
 • Çay, kahve ikramı
 • Ketıl
 • Wi-Fi internet
 • Günlük oda hizmeti ( yastık, nevresim değişimi, havlu yenileme, minibar temizliği ve yeniliği, genel oda ve banyo temizliği)
 • Platinium yatak
 • Tüm ihtiyaçlar için aktif halde bulunan 7/24 Resepsiyon

3 adet suit oda da kendi arasında ayrılmaktadır. Jakuzili Çatı Suit, Delux Suit, Junior Suit tercihlere göre misafirlerin önüne sunulmaktadır. 7 adet standart oda ise Cumbalı ve Bahçeli Oda olarak kendi içeriğinde 2’ye ayrılmaktadır. Alaçatı Luce Design Hotel içerisindeki en büyük oda 45 m2 iken en küçük odanın 25 m2 olduğunu görmekteyiz.

Alaçatı Luce Design Hotel’de Tatil!

Alaçatı Luce Design Hotel
SICAK FIRSAT: Alaçatı Luce Design Hotel’e Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Suit de olsa standart oda da olsa günün ilk ışıklarını odanızın balkonundan gelen kuş cıvıltıları ile karşılarsınız. Gerek kahvaltı sırasında gerek akşam yemeği sırasında gerekse gün içerisinde dinlenen, havuz keyfi yaşayan misafirler için zengin müzik arşivleri sunuluyor. Kahvaltı, Alaçatı Otelleri tarafından müşterilerine sunulan en değerli hizmetlerden birisidir. Kahvaltı sırasında tamamen Alaçatı ve Ovacık bölgesinde yetiştirilen domates, biber, zeytin, zeytinyağları, taş fırın ocaklardan çıkan ekmekler, reçeller sofraları taçlandırmaktadır. Sofra içerisinde yer alan besinlerin tamamı organik ve doğal olması, artı bir etken olarak gösteriliyor.

Alaçatı Luce Design Hotel
SICAK FIRSAT: Alaçatı Luce Design Hotel’e Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Butik otellerin en büyük avantajlarından birisi de konaklayan kişi sayısının az olmasıdır. Tamamen sessiz ve sakin bir tatil isteyen kişiler için uygun olan Alaçatı Luce Design Hotel, güzel de bir havuz tasarımına sahiptir. Yemyeşil bir bahçe içerisinde yer alan havuz etrafında yer alan ağaçlar, gün içerisinde serinlik elde etmenizi de sağlar. Alaçatının yükselen bir yıldızı olmasından dolayı son yıllarda oldukça kısa sürede dolmaktadır. Butik oteller içerisinde de rakiplerine oranla biraz yüksek oda fiyatlarına sahip olması, hizmet kalitesi hakkında da tahminlerde bulunmamızı sağlıyor. Yazımız içerisinde yer alan görsellerin altında Alaçatı Luce Design Hotel için rezervasyon yaptırabileceğiniz yardımcı bağlantılar da sunmaya çalışacağız. Herhangi bir konu hakkında düşüncelerinizi ve sorularınızı bizlere yorum bölümü üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı Butik Otel Tavsiye başlıklı makalemizde alaçatı butik otel, alaçatı butik otel tavsiye ve alaçatı butik otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap