1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Alaçatı Otel Önerisi: Maydonoz Hotel by Zevkliler

Alaçatı Otel Önerisi: Maydonoz Hotel by Zevkliler

Alaçatı Otel Önerisi: Maydonoz Hotel by Zevkliler

Alaçatı otel önerisi konusunda son zamanlarda birçok kişinin çeşitli arayışlara girdiğini gözlemlemdik. Kış ayında olmamıza karşın birçok kişi yaz aylarında ekonomik tatil yapabilmek adına tatil rezervasyonlarını kış ayında yapmaya başlamıştır. Oteller, ne kadar erken sürede odalarını doldurabilir ise o kadar iyidir mantığı ile çeşitli kampanya ve indirimlere imza atmakta. Alaçatı, son yılların en gözde tatil mekanlarından birisi olmasından dolayı otel konusunda çok fazla istek, öneri gelmekte. Bu yazımız içerisinde bölgenin en popüler otellerinden birisi olan Maydonoz Hotel by Zevkliler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Maydonoz Hotel by Zevkliler

SICAK FIRSAT: Maydonoz Hotel by Zevkliler İçin Erken Rezervasyon Bağlantısı İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı içerisinde geleneksel ve antik mimari örneği ile inşa edilmiş olan Maydonoz Hotel by Zevkliler, oldukça merkezi bir konum içerisinde yer almaktadır.  Alaçatı merkezi içerisinde yer almasından dolayı çevredeki turistik merkezlere oldukça yakın olan otel, gününün belirli bir bölümünü gezi için ayırmak isteyen kişilere de yardımcı olmaktadır. Çeşme Kalesi, Çeşme Amfi Tiyatro otomobil ise sadece 20 dk gibi bir mesafede yer alıyor. Dışarıdan bakıldığında ihtişamlı bir otel gibi görünse de içerisinde sadece 7 adet oda bulunmaktadır. Odalar ile ilgili bilgi ve hizmet detaylarından bahsedecek olursak;

Maydonoz Hotel by Zevkliler Odaları

SICAK FIRSAT: Maydonoz Hotel by Zevkliler İçin Erken Rezervasyon Bağlantısı İçin TIKLAYINIZ

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Maydonoz Hotel by Zevkliler içerisinde toplamda 7 adet oda bulunmaktadır. Odaların en büyük özelliklerinden birisi ise tamamen ses geçirmez olmalarıdır. Misafirler, kendilerine özel oda içerisinde vakit geçirirken diğer odalardan gelen sesleri duymadan tamamen sessiz ve huzurlu bir tatil geçirebilirler. 7 adet odanın tercih edilebilir özelliklerine göre sıralanışından bahsedecek olursak;

  • Standart 2 Kişilik Oda (Bahçe Manzaralı)
  • Deluxe İki Kişilik Oda
  • Cumbalı Double Suit Room
  • Superior Double Suit Room
  • Ekonomik 2 Kişilik Oda

Her bütçeye, her isteğe göre ayarlanmış olan odalar içerisinde yer alan hizmetlere de bakacak olursak; mini bar, kasa, banyo malzemeleri, uydu kanallı TV, klima, Wi-Fİ tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Bununla beraber belirli ücret karşılığında oda servisi, çamaşır yıkama, kurutma, ütü de sunulmaktadır. Özel olarak oluşturulmuş VİP alan içerisinde çalışma yapabilir, telefon ve yazıcı (faks) hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Maydonoz Hotel by Zevkliler Aktiviteleri

SICAK FIRSAT: Maydonoz Hotel by Zevkliler İçin Erken Rezervasyon Bağlantısı İçin TIKLAYINIZ

Maydonoz Hotel by Zevkliler, müşterilerini her daim eğlendirmek ve tadında bir tatil yaptırabilmek için müşterilerine çeşitli etkinlik önerileri sunmakta. Bildiğini üzere Alaçatı bölgesi rüzgarları ile meşhur olmasından dolayı otellerin büyük bir kısmı müşterilerine sörf ve dalış konusunda eğitimler ve etkinlikler yaptırmaktadır. Eğer şnorkel ile dalma konusunda bir deneyim yaşamak istiyorsanız Maydonoz Hotel by Zevkliler size bu konuda güzel bir seçenek, etkinlik sunabilir. Bununla birlikte otele ait büyük bir bahçe içerisinde dilediğinizce koşturabilir, barbekü partileri verebilir, otele ait olan seradan doğal sebzeler toplayarak kahvaltı yapabilirsiniz.

SICAK FIRSAT: Maydonoz Hotel by Zevkliler İçin Erken Rezervasyon Bağlantısı İçin TIKLAYINIZ

Maydonoz Hotel by Zevkliler, Alaçatı merkez içerisinde yer almasından dolayı bölgede yer alan birçok plaj, eğlence merkezi ve bara oldukça yakın konumdadır. Büyük bir bahçeye sahip olmasına karşın otel içerisinde bir havuz bulunmadığını söyleyebiliriz. Bölgede yer alan oteller içerisinde havuz büyük bir etken olmasına karşın bu otel bahçesi daha çok dinlenme ve çeşitli etkinlikleri düzenlemekten yana kullanmaktadır. Sizlerde yaz dönemi içerisinde farklı bir plan, tatil araştırması yapıyorsanız resimler altında yer alan rezervasyon bağlantıları üzerinden otel ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı Aile Otelleri başlıklı makalemizde Alaçatı aile ile gidilecek oteller, Alaçatı aile otelleri ve Alaçatı Otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap