1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Alaçatı Premier Solto Hotel by Corendon

Alaçatı Premier Solto Hotel by Corendon

Alaçatı Premier Solto Hotel by Corendon

Premier Solto Hotel by Corendon, Alaçatı Otelleri içerisinde son yıllarda büyük çıkışlar yaşamıştır. Genel olarak baktığımızda Alaçatı bölgesinde bulunan otellerin doğası gereği butik otellerden oluştuğunu görüyoruz. Avrupayı andıran dar sokaklar içerisinde bölgenin coğrafyasını bozmadan taş evlerden inşa edilen butik oteller, yaz ve kış dönemlerinde milyonlarca misafiri ağırlayabilmekte. Butik oteller, genelde şehir merkezi içerisinde yer almasından dolayı sahile kıyıları bulunmamaktadır. Konaklama konusunda gerçek bir otel standartı üzerinden hizmet almak isteyen kişiler, son yıllarda Premier Solto Hotel by Corendon oteline rezervasyonlar gerçekleştiriyor.

Premier Solto Hotel by Corendon Nerede?

İPUCUPremier Solto Hotel by Corendon Oteline Her dönem Uygun Avantajlarla Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ!

Premier Solto Hotel by Corendon, kısmi olarak bir butik otel sınıfı içerisinde de yer almaktadır. Çeşmeye 11 km uzaklıkta bulunan bu otel, Alaçatı merkeze sadece 3 km gibi bir mesafede bulunuyor. Alaçatı merkez ve Çeşme merkezden taksiler ile bölgeye ulaşım sağlayabilmek oldukça kolaydır. Online haritalar üzerinden GPS desteği alarak otele ulaşım sağlayabilirsiniz.

Premier Solto Hotel by Corendon Hizmetleri

İPUCUPremier Solto Hotel by Corendon Oteline Her dönem Uygun Avantajlarla Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ!

Premier Solto Hotel by Corendon içerisinde tamamı 88 adetten oluşan deluxe odalar bulunmaktadır. Gerek mimarisi ile gerek tasarımı ile Alaçatı’nın tarihini yansıtmaya, korumaya önem gösterilmiştir. Her odada bulunan teras ya da Fransız balkonları, manzarası ile misafirlerini bölgeye aşık ediyor. Tamamen bölgeye ait doğal ürünlerden hazırlanmış açık büfe kahvaltı güne enerji dolu bir şekilde başlamanızı sağlıyor. Otel içerisinde bulunan lezzet barları içerisinden alkollü ve alkolsüz içecekler ile sıcak günlerde kolaylıkla seriinleyebilirsiniz.

İPUCUPremier Solto Hotel by Corendon Oteline Her dönem Uygun Avantajlarla Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ!

Premier Solto Hotel by Corendon otelinin tercih edilmesindeki en büyük etken denize sıfır olmasından dolayıdır. Otelin kendisine ait plajının bulunması, tatilciler için en büyük avantajlardan birisidir. Sahil içerisinde tüm müşterilere yetecek kadar şezlong ve şemsiyenin bulunması müşterilere verilen değeri en iyi şekilde yansıtmaktadır. Özellikle yaz dönemi içerisinde oda kahvaltı hizmetini aktif hale getiren otel, Açık büfe kahvaltı servisi 07:00 ile 12:00 arasında sürdürmektedir. Kahvaltı sırasında çay, süt, nescafe, kutu meyve suları tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Aynı zamanda her oda içerisinde bulunan sıcak su ısıtıcı, çay ve kahveler de ücretsiz olup günlük değiştirilmektedir.

Premier Solto Hotel by Corendon Oda Yapısı

İPUCUPremier Solto Hotel by Corendon Oteline Her dönem Uygun Avantajlarla Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ!

Premier Solto Hotel by Corendon içerisinde 88 adet Deluxe oda bulunmaktadır. Her oda mümkün olabildiğince ahşap ve mermerden kaplanmıştır. Her oda içerisinde minibar, telefon, Wi-Fi, merkezi klima, saç kurutma makinesi,  uydu ve müzik kanalları bulunan LCD TV, kasa, su ısıtıcısı, kahve ve çay çeşitleri bulunmaktadır. Çay, Kahve ve minibar içerisinde bulunan sular günlük ücretsiz olarak yenilenmektedir.  Her odanın kendisine ait ya Terası ya da Fransız Balkonu bulunmaktadır. Oda servisi 24 saat boyunca aktif olup tamamen ücretli bir şekilde hizmet vermektedir. Ücretler ile ilgili bilgiler, odaların içerisinde bulunan broşürler içerisinde ayrıntılı bir şekilde bulunmaktadır.

Premier Solto Hotel by Corendon

İPUCUPremier Solto Hotel by Corendon Oteline Her dönem Uygun Avantajlarla Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ!

Premier Solto Hotel by Corendon oteli içerisinde bulunan tüm yerli ve yabancı alkollü, alkolsüz içecekler ücretli olarak sunulmaktadır. Yemyeşil bir bahçeye sahip olan otel, deniz manzarasına bakan geniş ve büyük bir havuza sahiptir. Otel odalarının büyük bir kısmı havuz ve deniz manzarasına bakacak şekilde dizayn edilmiştir. Eğlence konusunda da oldukça iyi olan otel, akşamları misafirleri için etkinlikler düzenleyerek hoş vakitler geçirmesini sağlamakta. SPA &Wellness alanı ile misafirlerin vücut yorgunluklarını alan otel, masaj konusunda oldukça başarılı kişiler ile çalışıyor. Başta balayı tatili olmak üzere yılın her dönemi için tatil yapabileceğiniz nadir noktalardan birisi olarak gösterilmekte. Premier Solto Hotel by Corendon‘ her mevsim en uygun avantajlar ile rezervasyon yaptırabilmek için BU bağlantıya tıklamak yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı Köşe Konak Butik Otel başlıklı makalemizde Köşe Konak Butik Otel, Köşe Konak Butik Otel Odaları ve Köşe Konak Butik Otel Rezervasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap