1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Gezilecek Yerler
  3. Alaçatı’da En Güzel Beach Clup’lar

Alaçatı’da En Güzel Beach Clup’lar

Alaçatı’da En Güzel Beach Clup’lar

İzmir’in Alaçatı ilçesin yazın tatilcilerin en uğrak yerlerinden bir tanesi olarak bilinir. Alaçatı’da yer alan mekânlar, beach clup işletmeleri, geceleri alkollü ve alkolsüz işletmeler, gece kulüpleri ve daha pek çok etmen ile eğlenebilmek mümkündür. Alaçatı’da en güzel beach clup’lar bölgenin hemen her yerinde bulunabilecek olan ayrı işletmelerden oluşabilmekle beraber bu mekânlarda birçok eğlence hizmetini alabilmek de mümkün olmaktadır.

Before Sunset

Alaçatı’nın en çok bilinen beach clup işletmelerinden bir tanesi olarak birçok ünlünün gün içerisinde sahne aldığı Before Sunset’e ulaşım sağlayabilmek kolay değil. Uzunca bir yolu kat ettikten sonra varılan bu beach clup işletmesi, etrafı çalılar ile dolu olan ve oldukça dar bir yolu gittikten sonra tatilcilerin karşısına çıkar. “Life is better at the beach” yazısı ile misafirlerini karşılayan bu beach clup işletmesinde gün içerisinde pek çok aktivite ile keyfili vakit geçirilebilir.

Madeo Beach

Eski adı ile Kum Beach olarak bilinen bu işletmeye giriş ücreti 60 TL olarak belirlenmiş durumda. Hastasonu işletmeye giriş için yaş aralığı 18-25 olmakla birlikte Jolly Joker içerisinde yer alan Unique’ye transfer olarak kum deniz ve güneş üçlüsünün tadını misafirlerine yaşatmaktadır. Happy Hour saatleri içerisinde işletme içerisinde birbirinden ünlü dj sanatçıları ile keyifli vakit geçirebilmek, ünlü sanatçıların sahnelerini izleyebilmek mümkün olur. Madeo beach işletmesi Alaçatı’nın en güzel beach clupları arasında yer alır.

Fun Beach

Alaçatı’nın en güzel kumsallarından bir tanesine sahip olan bu beach işletmesi denizin de oldukça temiz olmasından dolayı pek çok kişinin tercih ettiği yerlerden bir tanesi olarak bilinir. Turkuaz rengindeki denizi ile beraber dikkatleri çeken bu beach işletmesinin giriş ücreti 70 TL olup, gün içerisinde pek çok aktivite ile beraber eğlenceli vakit geçirebilmek mümkün olmaktadır. Fun beach işletmesi adından da anlaşılacağı üzere gelen misafirlerine eğlenceli deniz aktiviteleri, gün içerisinde sahne performansları, zengin yemek menüsü ve birçok yerli ve yabancı içki seçeneği ile beraber hizmet veren bir işletmedir.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı'da Ailece Gidebileceğiniz Mekanlar başlıklı makalemizde Ailece Gidebileceğiniz Mekanlar, Alaçatı ve Alaçatı'da Ailece Gidebileceğiniz Mekanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap