1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Gece Hayatı
  3. Alaçatı’da En İyi Gece Kulüpleri

Alaçatı’da En İyi Gece Kulüpleri

Alaçatı’da En İyi Gece Kulüpleri

Egenin güzide tatil beldelerinden olan Alaçatı’da gündüz ayrı bir eğlence gece ayrı bir eğlence. Peki, alaçatı’da en iyi gece kulüpleri hangileridir.

Gece Kulüpleri

1) Cafe Palaz

80’li ve 90’lı yılların Türkçe ve yabancı müzikleri ile konuklarına müzik ziyafeti çeken kulüp Hacımemiş sokakta bulunmaktadır. Ağaçların altındaki masaları, gizli bahçesi ve barı ile hem eğlencenin keyfine varacağınız hemde güzel içkilerinden yudumlayacağınız bir mekândır. Asıl şubesi İzmir Alsancak’ta bulunmaktadır.

2) Momo

Müzikleri ve eğlenceleri ile çok kaliteli bir mekândır. gece 23:30’dan sonra bistrolar ile geceye devam eden kulüpte Cuma geceleri Dj Cafer Palamut performansı ile muhteşem bir gece geçirmenizi sağlamaktadır. Buraya eğlenmeye gitmek isteyenlerin öncede rezervasyon yaptırmayı unutmamaları gerekmektedir.

3) Esnaf

Hem yemek hem de eğlenmek için gidilmesi gereken en popüler mekânlardandır. Fix menü ile çalışmaktadır. 11 çeşit meze, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan menünün hafta içi ortalama fiyatı 150 TL, hafta sonunda ise 275 TL civarında olmaktadır. Mezeler genelde bakır kaplar içinde servis edilmektedir.

4) Köyün Delisi

Mekan Hacımemiş sokağın bitimde yer almaktadır. Survivor yarışmacılarından olan Bozok’un sahiplerinden olduğu mekânda birçok ünlü ile karşılaşabilirsiniz. Sade küçük ve sevimli bir ortamı vardır. Akşam saat 20:00’da başlayan ve 23:00’da sona eren yemek servisi bulunmaktadır.

5) Disco Alaçatı

Köyün delisi mekanı ile aynı bina içerisinde yer alan kulüp kapalı bir mekan olması ile Alaçat’nın farkını ortaya koymaktadır. 8’li ve 90’lı yılların esintileri ile eğlence son hız devam etmektedir.

6) Limon Köy İçi

İçerisinde Limon ve Palmiye ağaçları ile dizayn edilmiş olan mekân barı ile Alaçatı’nın sayılı mekânları arasında yer almaktadır. Müziklerde genel olarak Türkçe parçalar tercih edilen mekanda gece saat 23:00 itibarı ile eğlence başlamaktadır.

7) Veranda Alaçatı

Kumsala kurulmuş masalar ve fonda 80’ler ile 90’ların parçaları ile tercih edilecek mekanlar arasındadır. Denize sıfır olarak dizayn edilen kulüp oldukça büyük ve geniş olup fix menü ile çalışmaktadır. Hafta sonu kişi başı 200 TL’lik menüsü bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı’da Gece Hayatı Nasıldır? başlıklı makalemizde Alaçatı, Alaçatı Gece Hayatı ve Alaçatı Gece Hayatı Nasıldır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap