İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Alenos Alaçatı Otel

Alenos Alaçatı Otel

Alenos Alaçatı Otel

Türkiye’nin en güzel, en konforlu butik otellerinin Alaçatı içerisinde yer aldığını görüyoruz. Türkiye’nin yükselen yıldızı olan Alaçatı, her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmeye başlandı. Yüzlerce butik otelin yer aldığı bu bölgede kendinize uygun rahat ve huzurlu bir ortam arıyor olabilirsiniz. Bu yazımı içerisinde sizlere Alenos Alaçatı Otel hakkında bilgi vereceğiz. Alaçatı’nın en huzurlu butik otellerinden birisi olan otel,  sağlıklı bir şekilde büyümek istemektedir. Misafirlerine hizmet etmekten onu duyan otelin tek amacı, kategorisinde hem ülkemizin hem de dünyanın en iyisi olabilmek. Otel hakkındaki ayrıntılı bilgileri aşağıda detaylandırmaya çalışacağız.

Alenos Alaçatı Otel Hakkında Bilgi

Alenos Alaçatı Otel
Alenos Alaçatı Otel
SICAK FIRSAT: Alenos Alaçatı Otel’e %50 İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı’nın en gözde semtinde yer alan bu otel misafirlerinin hatıralarında iyi bir yer edinmek istemektedir. Çevre bilincine sahip olan otel, teknolojiyi insanlık için en ideal seviyede kullanmaktadır. Sürdürülebilir istihdam ortamı sağlamak isteyen Alenos Alaçatı Otel, yılın 12 ayı misafir ağırlayabilmek potansiyeline sahiptir. Profesyonel bir şekilde hizmet veren otel içerisinde 2 adet oda tipi bulunmaktadır. Deluxe Room Swim Up ve Deluxe Room seçeneklerinden herhangi birisinde kalabilirsiniz.

Deluxe Room: 24 saat oda servisi bulunan otel içerisinde her türlü ihtiyacınız en lüks malzemelerce karşılanmaktadır. Oda içerisinde LCD Televizyon, ücretsiz internet, elektronik klima, bornoz, saç kurutma makinesi gibi birçok şey yer almaktadır. Deluxe olarak geçse de standart bir oda konseptine sahiptir.

SICAK FIRSAT: Alenos Alaçatı Otel’e %50 İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Deluxe Room Swim UP: Deluxe Room odanın birebir aynı özelliklerine sahip olan bu odanın tek ayrı özelliği odanın kapısından havuza çıkış bulunmaktadır. Misafirlerin kendisine ait havuz bölümlerinin bulunduğu bu otelde tatil oldukça keyifli geçecektir.

Alenos Alaçatı Otel Nerede?

Alaçatı’da dillere destan, unutamayacağınız bir tatil için otel tercihinizi buradan yana kullanacaksanız sizlere lokasyon detayları hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Yukarıda eklediğimiz harita sayesinde otele oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bununla birlikle Sıcak Fırsat bağlantısını kullanarak %50 oranında rezervasyon indirimi yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı Köstem Otel başlıklı makalemizde Alaçatı Köstem Otel, Alaçatı Köstem Otel İndirim ve Alaçatı Köstem Otel Rezervasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap