İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Design Plus Seya Beach Hotel Alaçatı

Design Plus Seya Beach Hotel Alaçatı

Design Plus Seya Beach Hotel Alaçatı

Alaçatı, eşsiz güzelliği ile Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden birisi haline gelmiş durumda. Bodrum ya da Alanya gibi noktalardan iyice sıkılan yerli ve yabancı turistler, yaz tatillerini şu an da Alaçatı bölgesinden yana kullanmakta. Bölgeye olan ilginin artması ile beraber birçok özgün konaklama merkezinin açıldığını görüyoruz. Alaçatı’nın tarihi evleri, sokakları ve yapısının sonsuza kadar korunabilmesi için otellerin tarihi yapılara uygun olarak inşa edildiğini görüyoruz. Bölge içerisinde çok fazla butik otel seçeneği olsa da Alaçatı içerisinde profesyonel, 5 yıldızlı hizmet vere her şey dahil konseptli oteller de bulunmaktadır. Özellikle yılbaşının yaklaştığı şu günlerde Alaçatı tatili düşünen kişiler için Design Plus Seya Beach Hotel hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Design Plus Seya Beach Hotel

SICAK FIRSAT: 12 Ay Boyunca Sabit Fiyatlar İle Design Plus Seya Beach Hotel’e Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayınız!

17,000 m2 üzerine kurulmuş olan Design Plus Seya Beach Hotel, Alaçatı merkeze 4 kilometre uzaklıkta olan konsept bir oteldir. 190 adet odaya sahip olan otel, birçok farklı seçenek isteyen kişilere özel hizmetlerde bulunmaya çalışmakta. Odalar ile ilgili ayrıntılar, yazımız içerisinde ayrı bir başlık altında sizlere sunulacaktır. Yaz sezonunda oldukça hareketli olan otel, şu aralar yılbaşı heyecanı yaşamaktadır. 28 Aralık itibari ile başlayan eğlenceler, yılbaşı gecesi zirve noktaya ulaşmaktadır. Etkinliklere katılım ücreti oda fiyatlarına yansıtıldığından dolayı ilave ücret kesinlikle alınmamaktadır. her gün farklı bir sanatçının canlı performanslar gerçekleştirdiği etkinlikler, Ege bölgesindeki en hareketli merkezin Design Plus Seya Beach Hotel‘de gerçekleşeceğini göstermekte.

Design Plus Seya Beach Hotel Ulaşım

SICAK FIRSAT: 12 Ay Boyunca Sabit Fiyatlar İle Design Plus Seya Beach Hotel’e Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayınız!

Alaçatı otelleri içerisindeki sunmuş olduğu lüks hizmet ile ön plana çıkan Design Plus Seya Beach Hotel, ulaşım konusunda tam orta nokta içerisinde yer almaktadır. Tatil planı içerisinde tüm ayarlamaları önceden tamamlamak isteyen kişiler için ulaşım ayrıntıları;

  • Design Plus Seya Beach Hotel, İzmir Adnan Menderes Havalimanına 89 km uzaklıktadır.
  • İzmir şehir merkezi 80 km uzaktadır.
  • Çeşme merkez 12 km uzaklıktadır.
  • Plajlar 0 km uzaklıktadır. (Tesis denize sıfır durumda)
  • Bölgedeki restoranlara 4 km uzaklıktadır.
  • Alışveriş merkezlerine 4 km uzaklıktadır.
  • Alaçatı Deniz Limanına 800 metre uzaklığındadır.

Oldukça merkezi bir konumda yer alan Design Plus Seya Beach Hotel, denize sıfır olmasından dolayı ek bir tercih nedeni olmakta. Alaçatı bölgesinde yer alan yüzlerce butik otel, Alaçatı merkez içerisinde yer almasından dolayı denizden biraz uzak kalmaktadır. Butik oteller, bulundukları konum itibari ile sadece havuz ile müşterilerine hizmet vermeye çalışmakta.

Design Plus Seya Beach Hotel Oda Sistemi

SICAK FIRSAT: 12 Ay Boyunca Sabit Fiyatlar İle Design Plus Seya Beach Hotel’e Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayınız!

Design Plus Seya Beach Hotel içerisinde toplamda 190 oda bulunmaktadır. Bu odaların 182 tanesi Deluxe sisteme sahip olurken 8 adedi tamamen baştan dizayn edilmiş suit odalardan oluşmaktadır. Aynı zamanda 1 adet de tamamen özenle hazırlanmış, tüm gereksinimleri karşılayan engelli odası da bulunmaktadır. 182 adet odanın da kendi içerisindeki ayrılışı; Deluxe Oda, Superior Oda, Teras Suit, Suit Oda ve Aile Suit Odası olarak gösteriliyor.

Design Plus Seya Beach Hotel Hizmetleri

SICAK FIRSAT: 12 Ay Boyunca Sabit Fiyatlar İle Design Plus Seya Beach Hotel’e Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayınız!

Design Plus Seya Beach Hotel, denize sıfır bir otel olmasının yanı sıra hizmetleri ile de ön plana çıkmaktadır. Neredeyse tüm odaların deniz ya da havuz manzarasına sahip olan bu otel, balayı çiftlerine oldukça özel hizmetler vermektedir. Tatile gelen birçok kişinini üzerindeki yorgunlukları atabilmesi için özel bir şekilde kurulan SPA & Welleness hizmeti, uzman ellerde güzel bir masaj keyfi yaşamanızı sağlıyor. Ege bölgesi içerisinde bulabileceğiniz en iyi otellerden birisi olan Design Plus Seya Beach Hotel her dönem en uygun fiyat etiketine sahip durumda. Otele ait görsellerin altında bulunan bağlantılardan uygun fiyatlar ile rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Her Şey Dahil Alaçatı Otelleri başlıklı makalemizde alaçatı butik otelleri, Alaçatı Otelleri ve her şey dahil alaçatı otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap