1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. En İyi Alaçatı Tatil Köyleri

En İyi Alaçatı Tatil Köyleri

En İyi Alaçatı Tatil Köyleri

Alaçatı bölgesinde tatil planı oluşturan birçok kişi, konaklama merkezi tercihi yaparken oldukça fazla sıkıntıya girmektedir. Butik otel ya da normal otel arayışlarından oldukça fazla sıkılan birçok kişi, son yıllarda tercihlerini Alaçatı Tatil Köyleri üzerine oluşturmaya başlamıştır. Ege denizi içerisinde oldukça güzel bir konumda yer alan Alaçatı, masmavi engin denizlere kıyısı olan minik tatil köylerine de sahiptir. Bu yazımız içerisinde En İyi Alaçatı Tatil Köyleri hakkında sizlere bilgiler vererek konaklama seçiminde en azından ufak da olsa yardımcı olmaya çalışacağız.

Alaçatı Golden Resort

Alaçatı Golden Resort
SICAK FIRSAT: Alaçatı Golden Resort Oteline Uygun Fiyatlar ile Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ!

İzmir şehir merkezine 75 km olan Golden Resort, Çeşme merkezine de sadece 6 km uzaklıkta yer almaktadır. Tatil köyü anlayışı ile baştan dizayn edilmiş olan bu otel, toplamda 35 adet odaya sahiptir. Tüm odalar içerisinde minibar, televizyon, klima, internet, saç kurutma makinesi mevcut durumdadır. Otel, yapı olarak faklı bir konsepte sahip olmasından dolayı balkonlar sadece suit odalar içerisinde mevcuttur. Günlük belirli saatler aralığında otelden kaldırılan shuttle servisinden yararlanarak bölge içerisinde bulunan koy ve plajlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

My Adress Alaçatı Otel

My Adress Alaçatı Otel
SICAK FIRSAT: My Adress Oteline Uygun Fiyatlar ile Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ!

En İyi Alaçatı Tatil Köyleri içerisinde butik tarzda inşa edilmiş otellerin de yer aldığını görüyoruz. Alaçatı’nın lavanta kokan sokaklarının tam orta noktasında yer alan bu otel, toplamda 18 odaya sahiptir. Merkezi bir konumda yer almasından dolayı plaj ve sörf okullarına 5, Ilıca plajına 10, Paşalimanına 12, Aya Yorgi koyuna ise 20 dk mesafede bulunmaktadır. Oldukça eski olan bir işletme, 2018 yılında büyük bir değişime giderek yeni hali ile misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. tamamı özel bir şekilde hazırlanmış  18 oda, geniş ve ferah olmasından dolayı tercih edilmeye başlanmış durumda.

1850 Hotel Alaçatı

1850 Hotel Alaçatı
SICAK FIRSAT: 1850 Hotel Alaçatı Oteline Uygun Fiyatlar ile Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ!

En İyi Alaçatı Tatil Köyleri içerisinde sizlere oldukça özel bir yapı ile tanıştıracağız.  Ege bölgesi, bir turizm cenneti kadar aynı zamanda da bir tarım cenneti konumundadır. 1850 Hotel Alaçatı gibi birçok otel kendisine ait alanlarda ürettiği doğal ürünler ile müşterilerine muazzam bir kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti veriyor. Alaçatı yat limanına 3 kilometre uzaklıkta olan bu otel hizmetleri ile oldukça ön plana çıkıyor. 5 adet odası bulunan bu otel, az sayıda müşteriye profesyonel hizmet vermesinden dolayı Alaçatı bölgesindeki en iyi otel olarak gösteriliyor.

Chigdem Hotel Alaçatı

Chigdem Hotel
SICAK FIRSAT: Chigdem Hotel Alaçatı Oteline Uygun Fiyatlar ile Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ!

30 yıl kadar yurtdışında kalan Baysal ailesi, Türkiye’ye dönmesi ile beraber hayalinde yer alan otel projesini hayata geçirmeyi başarmıştır. Tamamen aile üyelerinin profesyonel grafiker yeteneği ile özel bir şekilde dizayn edilen otel, toplamda 12 adet odaya sahiptir. İzmir’e özgü çekirdek yani çiğdem anlamını otellerine veren Baysal ailesi, otel sektörü içerisinde kısa sürede büyük bir başarı yakalamıştır. Oldukça güzel ve temiz bir havuza sahip olan bu otel hizmet bakımından 5 yıldızlı bir otelden daha iyi hizmet sunmaktadır.

Viento Otel Alaçatı

Viento Otel Alaçatı
SICAK FIRSAT: Viento Hotel Alaçatı Oteline Uygun Fiyatlar ile Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ!

Tatil, genellikle şehir gürültüsü ve stresinden kısa süre de olsa kurtulmak için insanlar için artık ihtiyaç haline gelmiştir. Bazı oteller, kalabalık olmasından dolayı huzurdan ziyade eziyet haline gelebiliyor. Egenin incisi olan Alaçatı içerisinde yer alan oteller, huzur ve mutluluk sunmak için tamamen özel olarak tasarlanmış durumda. En İyi Alaçatı Tatil Köyleri içerisinde yer alan Viento Otel Alaçatı, 20 odası ile beraber 12 ay boyunca misafirlerine profesyonel hizmet anlayışı sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Denize Sıfır Alaçatı Otelleri başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, denize sıfır alaçatı otelleri ve en iyi alaçatı otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap