1. Ana Sayfa
  2. Tatil Önerileri
  3. En Lüks 10 Tatil Oteli

En Lüks 10 Tatil Oteli

En Lüks 10 Tatil Oteli
5

Tatil her insanın aklında olan, rahatlamanın, dinlenmenin, şehir yaşantısından sıkılıp farklı havalar almanın en güzel yönüdür. İnsanlar tatillerini kendi zevklerine, tercihlerine göre yönlendirir. Kimi insanlar tercihlerini kendi memleketlerine gitmek, kimileri turnelere, gezilere çıkmayı tercih eder. Kimileri ise lüks bir tatilin keyfini yaşamak ister. Tabii bu biraz para konusunda ilgilendiren bir tercihtir. Lüks bir tatile çıkmak isteyenler için Dünya’da en lüks 10 oteli şu şekilde sıraladık.

1) Trump International Hotel & Tower (Detay ve rezervasyon için tıklayınız)

5 yıldızlı bir oteli New York gibi şehir de yaşamak isteyenler için en lüks otel olan Trump International Hotel & Tower’da her şey detayına kadar düşünülmüş. Rahatlamanın, keyif sürmenin en lüksüdür.

 

 

2)The Oberoi Udaivilas Udaipur (Detay ve rezervasyon için tıklayınız)

Dört mevsimde bile ayrı ayrı güzellikler sunan The Oberoi Udaivilas Udaipur, Hindistan’da muhteşem gölleri, büyülü mekanları ve tarihin içinde yaşamak isteyenleri kendine çeken lüks otel, en lüks oteller sıralamasında kendini 2. sırada bulmuş.

 

 

3)Four Seasons Resort (Detay ve rezervasyon için tıklayınız)

Tatil cennetlerinden biri olan Bora Bora adalarında bulunan bu otel, efsane turkuaz suları üzerindeki bungalov evleri özellikle de balayı çiftlerine hitap ediyor.

 

 

4)Burj Al Arab (Detay ve rezervasyon için tıklayınız)

Otel binasının mimarisiyle dikkat çeken bu otel, Dubai’nin göz bebeği halinde. Altın kaplama kapı kolları, merdiven korkulukları lüks olmasına yetiyor.

 

 

5)Four Seasons George V (Detay ve rezervasyon için tıklayınız)

Paris’te muhteşem şehir manzarasına sahip, tarih kokan odalarıyla bu otel kültür zengini lüks otellerden biri.

 

 

6)Bahama Beach Club Resort (Detay ve rezervasyon için tıklayınız)

İddialı mimarisi ile Bahamalar’da hayal gibi bir tatil yapmak isteyeceklerin ilk düşünmesi gereken lüks otel. Sonsuzluğa açılan pencereleri, muhteşem kumsalları, eğlenceleriyle Bahamalar’ın lüksü.

 

 

7)Ritz-Carlton (Detay ve rezervasyon için tıklayınız)

Tokyo’da bulunan bu otel krallara layık sofralarıyla, sadelik ve zarafetin doruk noktalarına ulaşmış, her detayı düşünmüş, golf severleri geniş alanla karşılayan lüks otel, kaliteyi vaat ediyor.

 

 

8)The Westin Excelsior (Detay ve rezervasyon için tıklayınız)

Roma’da bulunan bu tarih kokan lüks otel 1906’dan beridir tarih yazmaya devam ediyor. Bu otel birçok ismi de ağırlamıştır.

 

 

9)InterContinental (Detay ve rezervasyon için tıklayınız)

Şehir hayatını tatil renklerine bulayan bu otel Hong Kong’da lüks konforun tek adresi.

 

10)CuisinArt Golf Resort & Spa (Detay ve rezervasyon için tıklayınız)

Anguilla’daki otelde Karayipler’in en eşsiz kumsallarının yer aldığı, odaların neredeyse tamamının okyanus manzaralı olması ayrı bir ferahlık katıyor. Deniz, kum, güneş üçlüsünün lüks keyfine varmak isteyenlerin adresi.

 

Bir önceki yazımız olan Seyahat Çantası İçin Mutlaka Alınması Gereken Şeyler başlıklı makalemizde Alaçatı, seyahat çantası ve seyahat malzemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap