1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Gidilir?
  3. Grand Eldoris Hotel

Grand Eldoris Hotel

Grand Eldoris Hotel

2013 yılında ziyaretçilere kapısını açan Grand Eldoris Hotel, bugüne kadar birçok saygın kişiye hizmette bulundu. Alaçatı bölgesi son zamanlarda Türkiye’nin en aktif turizm dönemlerinden birisini yaşıyor. Her yıl gelen milyonlarca turistin aklında tek bir soru yer alıyor. Temiz, güvenilir, merkezi bir konumda konaklama merkezi nasıl bulunur? Alaçatı’nın Hacımemiş mahallesinde bulunan Grand Eldoris Hotel, butik otel konseptinde faaliyet gösteriyor. Sektör içerisinde 7. yılını yaşayan işletme aile şirketi olarak yönetilmekte. Bu yazımız içerisinde bu otel ile ilgili merak ettiğiniz tüm ayrıntılar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Gece eğlenceden döndüğünüzde sessiz, sakin bir uyku çekmek isteyebilirsiniz. Eldoris Hotel, sizlere şehrin kalabalık ve sesli yüzünden uzaklaşmanıza olanak sağlıyor. Sabah uyandığınızda güne enerji dolu başlayabilmeniz için muazzam bir kahvaltı sunulduğunu söyleyebiliriz. Otel odaları butik otel konseptinden daha iyi olduğunu, bazı odaların havuz manzaralı olduğunu söyleyebiliriz.

Grand Eldoris Hotel Odaları

Grand Eldoris Hotel
Grand Eldoris Hotel

Grand Eldoris Hotel içerisinde birbirinden özel olarak dizayn edilmiş 6 adet oda bulunmaktadır. Sezonun başlayacağı dönemde odaların tamamı full dolu olmaktadır. Bu nedenle sıcak fırsat bağlantısından yararlanarak erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Erken rezervasyon %50 indirim almanıza katkı sağlayacaktır. Otel odaların isimlerini listeleyecek olursak;

  • Deluxe King Room
  • Luxury Quadruple Room
  • Premium Quadruple Room
  • Quadruple Room With Garden View
  • Superior Triple Room
  • Triple Room With Pool View

Odaların büyüklükleri oldukça değişkenlik göstermektedir. Odalar butik konsepte göre oldukça lükstür. Tüm ayrıntılar özel olarak düşünülmüş olup misafirlerin isteklerine göre özel olarak dizayn edilmiştir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere otelin toplamda 6 adet odası bulunmaktadır. Çok ama çok az odası bulunmasından dolayı erkenden dolabilmektedir. Bu nedenle sıcak fırsat bölümünde yer alan bağlantıdan yararlanarak erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı Beach Resort Hotel başlıklı makalemizde Alaçatı Beach Resort Hotel, Alaçatı Beach Resort Hotel Nerede ve Alaçatı Otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap