1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Her Şey Dahil Alaçatı Otelleri

Her Şey Dahil Alaçatı Otelleri

Her Şey Dahil Alaçatı Otelleri
1

Alaçatı, Türkiye’nin en önemli tatil noktalarından birisi haline geldiği otellere olan ilgiden açıkça anlaşılıyor. Ege’nin en güzel kıyılarına sahip olan Alaçatı, hem yaz sezonu içerisinde hem de kış sezonu içerisinde milyonlarca misafirini eşit bir şekilde ağırlayabiliyor. Bölge içerisinde bulunan yüzlerce otel, birçok farklı konsept üzerinden hizmet vermektedir. Bazı oteller sadece kahvaltı seçeneği sunarken bazı oteller her şey dahil hizmet vermektedir. Bu yazımız içerisinde Her Şey Dahil Alaçatı Otelleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Tavsiyede bulunacağımız her otele indirimli fiyatlar ile nasıl rezervasyon yaptırabileceğinize dair ipuçları da olacaktır.

Seya Beach Hotel Alaçatı

Seya Beach Hotel Alaçatı
İPUCU: Seya Beach Hotel’e 12 Ay Boyunca İndirimli Fiyatlar Üzerinden Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayınız!

Alaçatı merkeze 4 km uzaklıkta olan Seya Beach Hotel, denize sıfır olmasından dolayı son yıllarda birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kendisine ait 50 metrelik saf plajı bulunan otel, her şey dahil hizmet vermektedir. 190 adet odası bulunan bu otel, 182 adedinde Deluxe hizmet sunmaktadır. Yaz sezonunda olduğu kadar kış sezonunda da oldukça hareketli olduğu görülüyor. Butik otel tarzının dışına çıkan Seya Beach Hotel, toplamda 17,000 m2 gibi oldukça büyük bir alana kurulmuştur.

Premier Solto Hotel by Corendon

Premier Solto Hotel by Corendon
İPUCU: Premier Solto Hotel by Corendon‘a 12 Ay Boyunca İndirimli Fiyatlar Üzerinden Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayınız!

Alaçatı şehir merkezine 3 km uzaklıkta bulunan Premier Solto Hotel by Corendon, yüksek oda sayısına rağmen kendisini bir butik otel olarak adlandırılmaktadır. Toplamda 88 odası bulunan otel, Fransız balkonları ya da terasları ile harika manzaralara sahip durumdalar. Denize sıfır durumda olan otel, bölgede bulunan en iyi sörf okullarına ve sörf merkezlerine komşu durumdadır. Odaları oldukça ferah ve geniş olan otel, Her Şey Dahil Alaçatı Otelleri listesi içerisinde yer almaktadır.

Hotel De Gold Alaçatı

Hotel De Gold Alaçatı
İPUCU: Hotel De Gold Alaçatı‘ya 12 Ay Boyunca İndirimli Fiyatlar Üzerinden Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayınız!

Her Şey Dahil Alaçatı Otelleri arasında yer alan Hotel De Gold Alaçatı, toplamda 10 odaya sahip butik konsepti sunmaktadır. Alçatı bölgesinin ilk evlerini andıran tarihi yapı dokunuşu, otelin otantik bir görünüme sahip olmasına katkı sağlıyor. Oldukça güzel havuzu sayesinde denize girmek istemeyen kişiler için oldukça güzel bir seçenek sunuyor. Bölgeye özgü doğal ürünlerden hazırlanan ücretsiz kahvaltı, güzel bir tatil yapmanız için size özel olarak sunuluyor.

Alaçatı Cadde 75 Luxury

Alaçatı Cadde 75 Luxury
İPUCU: Alaçatı Cadde 75 Luxury’a 12 Ay Boyunca İndirimli Fiyatlar Üzerinden Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayınız!

Her Şey Dahil Alaçatı Otelleri, bütün bir yılı stres, yorgun ve mutsuz geçirenlere mükemmel bir dinlenme ortamı sunuyor.  Bölge içerisinde birbirinden farklı özelliklere sahip olan butik oteller, Avrupa tarzı tatil yapmanıza katkı sağlıyor. Cadde 75 Luxury, 15 odası ile beraber her şey dahil bir konsept sunuyor. Bu otel, alternatif seçenek arayan kişilere güzel bir seçenek olacaktır.

Eritrina Alaçatı

Eritrina Alaçatı
İPUCU: Eritrina Alaçatı’ya 12 Ay Boyunca İndirimli Fiyatlar Üzerinden Rezervasyon Yaptırmak İçin Tıklayınız!

Alaçatı merkez içerisinde yer alan bu otel, Alaçatı’nın en önemli plaj ve sörf noktalarına 3 km gibi bir uzaklıkta yer almaktadır. Toplamda 13 odası bulunan otel, her odasına ayrı bir manzara kazandırmıştır. Bazı odalar deniz manzaralı, bazı odalar havuz manzaralı bazı odalar ise muhteşem Alaçatı manzarasına sahiptir. Butik otel hizmeti veren bu otel, yılın her dönemi her şey hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Alaçatı Premier Solto Hotel by Corendon başlıklı makalemizde Alaçatı otel önerisi, Premier Solto Hotel by Corendon ve Premier Solto Hotel by Corendon Rezervasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap