İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Kekik Alaçatı Otel Mayko

Kekik Alaçatı Otel Mayko

Kekik Alaçatı Otel Mayko

Alaçatı, Ege’nin yükselen yıldızı olmaya devam ediyor! Doğa ile iç içe olan bu coğrafya son zamanlarda gerçek tatil yapmak isteyen kişiler tarafından keşfediliyor. Alaçatı bölgesine yapacağınız seyahat sırasında nerede konaklayacağım sorusunu sorabilirsiniz. Bu yazımız içerisinde Alaçatı Otelleri arasında yer alan Kekik Alaçatı Otel Mayko hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Zeytin ve meyve ağaçları arasında yer alan bu butik otelin toplamda 9 odası bulunuyor. 9 oda az gibi görünse de bölgede bulunan diğer butik otellere nazaran oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Kekik Alaçatı Otel Mayko butik oteli hakkındaki diğer ayrıntılı bilgiler;

Kekik Alaçatı Otel Mayko Otel Hakkında Bilgiler

Kekik Alaçatı Otel Mayko
Kekik Alaçatı Otel Mayko
SICAK FIRSAT: Kekik Alaçatı Otel Mayko Oteline 12 Ay İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Kekik Alaçatı Otel Mayko içerisinde toplamda 9 oda bulunmaktadır. Standart olarak sunulan odaların 14 m2 ve 20 m2 olacak şekilde 2 çeşidi bulunmaktadır. 14 metrekare olan odanın bahçeye açılan bir kapısı bulunmaktadır. Oldukça güzel, hoş ve butik detaylara sahip olmasından dolayı otelin tüm odaları yaz sezonu gelmeden dolmaktadır. Bu nedenle eğer burada kalmak istiyorsanız erken davranıp erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanızı öneririz. Yazımız içerisine yer alan SICAK FIRSAT bağlantıları, indirimli fiyatlar almanızı sağlayarak tatilinizin ekonomik geçmesine katkı sağlayacaktır.

SICAK FIRSAT: Kekik Alaçatı Otel Mayko Oteline 12 Ay İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Denize, plaja 3 metre uzaklıkta olan Kekik Alaçatı Otel Mayko, misafirlerine ücretsiz otopark hizmeti vermektedir. Tüm odalarında aynı zamanda ücretsiz WI-FI hizmeti veren otel, kısa süreli tatillerinde spor yapmak isteyen kişilere Alaçatı merkezde bulunan Fitness salonuna çok ama çok uygun fiyatlarla kayıt yaptırılmasını sağlıyor. Odalarda bulunan minibar içerisinde 15 farklı içecek bulunmasını sağlayan otel normal bar bölümünü 11:00 ile 20:00 arasında açık tutmaktadır. Otele ait olan barda oldukça zengin bir içecek menüsü olduğunu söyleyebiliriz.

Otel içerisinde yer alan kütüphane tatilde kitap okumak isteyen misafirler için oldukça iyi bir seçenek olmaktadır. Güneşlenirken kahvenizi yudumlarken en çok okumak istediğiniz kitabın sizlere sunulması gerçekten güzel bir histir. Kekik Alaçatı Otel Mayko indirim fırsatlarından yararlanmak için sıcak fırsat bağlantılarını takip edin.

Bir önceki yazımız olan Radisson Blu Resort & Spa Çeşme başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, Radisson Blu Resort & Spa Çeşme ve Radisson Blu Resort & Spa Çeşme İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap