İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Laledan Boutique Hotel

Laledan Boutique Hotel

Laledan Boutique Hotel

Antalya Türkiye’nin en iyi turizm ve tatil kenti olmasına karşın Ege’nin de son zamanlarda çok güzel yükselişler yakaladığını söyleyebiliriz. İzmir’in Çeşme bölgesi her yıl milyonlarca ziyaretçi almaya başlamış durumda. Bölgeye gelen insanların büyük bir çoğunluğu istediği tatil ortamlarını bulurken konaklama konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Çeşme bölgesinde konaklama konusunda sizlere yeni bir önerimiz olacaktır. Laledan Boutique Hotel, Çeşme’nin en konforlu, en lüks, misafir ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş en iyi otellerinden birisi olarak gösteriliyor. 200 yıllık bir geçmişe sahip taş konağın restore edilip otele dönüştürülmesi ile günümüzdeki otel konforu ortaya çıkmıştır.

Laledan Boutique Hotel Odaları

Laledan Boutique Hotel
Laledan Boutique Hotel
SICAK FIRSAT: Laledan Boutique Hotel’e %50 İndirimli Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Çeşme Yat Limanına sadece 20 metre uzaklıkta olan Laledan Boutique Hotel, son derece lüks odaları ile ön plana çıkıyor. Otel odalarının tamamında LCD TV, ortopedik yataklar, saç kurutma makinesi, kilitli kasa, mini bar, ücretsiz internet, havlu, klima tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Otele ait 2 oda tipi olduğunu görüyoruz. Bunlar;

Standart Oda: Laledan Boutique Hotel içerisinde yer alan oda tiplerinden ilki Standart Odadır. 14 metrekare genişliğinde olan odalar içerisinde misafirlerin ihtiyaçları olacak tüm ekipmanlar yer almaktadır. Oda içerisinde sadece 1 adet çift kişilik yatak bulunmaktadır.
Deluxe Oda: Otel içerisinde yer alan ikinci oda tipi ise Deluxe Odalardır. 20 metrekare genişliğinde olan oda içerisinde 1 adet tek kişilik 1 adet ise çift kişilik yatak bulunmaktadır.  Otel içerisinde sınırlı sayıda Deluxe Oda bulunmaktadır.

SICAK FIRSAT: Laledan Boutique Hotel’e %50 İndirimli Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Laledan Boutique Hotel Nerede?

Çeşme bölgesinde tatil yapmak isteyen kişiler için konaklama en önemli konular arasında yer almaktadır. Konaklama tercihlerini bu otelden yana kullanmak isteyen kişiler yukarıda yer alan harita bağlantısı üzerinden otele ulaşım sağlayabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere butik otel Çeşme Yat Limanına sadece 20 metre uzaklıkta yer almaktadır. Merkezi konumda yer almasından dolayı otelin fiyatları ilk etapta izlere pahalı gelebilmektedir. Ancak; yazımız içerisinde yer alan sıcak fırsat bağlantıları otel rezervasyonlarının %50 indirimli olarak yapılmasını sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Reges A Luxury Collection Resort & SPA başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, Reges A Luxury Collection Resort & SPA ve Reges A Luxury Collection Resort & SPA İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap