1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Mara Köyiçi Luxury Alaçatı

Mara Köyiçi Luxury Alaçatı

Mara Köyiçi Luxury Alaçatı

Alaçatı kent merkezinde yer alan Mara Köyiçi Luxury, bölgenin en prestijli otelleri arasında yer alıyor. Bildiğiniz üzere Ege bölgesinin yeni yeni keşfedilen Alaçatı bölgesi özellikle yabancı turistler tarafından bir akına uğratılmış durumda. Dünya’da sörf yapılabilecek en iyi noktalardan birisi olarak gösterilen Alaçatı, bu özelliğinden dolayı yabancı turistlerin dikkatini çekiyor. Arnavut taş kaldırımları, taş evleri, dar sokakları ve yerel halkı ile Alaçatı gerçekten görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Alaçatı bölgesine geldiğinizde konaklama yeri arayışındaysanız sizlere Mara Köyiçi Luxury otelini önerebiliriz. Bu yazımız içerisinde bu otel hakkındaki tüm ayrıntılara sahip olacaksınız.

Mara Köyiçi Luxury Hakkında Bilgi

Mara Köyiçi Luxury
Mara Köyiçi Luxury

Alaçatı merkezde yer alan Mara Köyiçi Luxury Otel, geçmişte taş bir evin restore edilmesi ile otele dönüştürülmüş durumda. Misafirlerine keyifli ve huzurlu bir tatil vaad eden Mara Butik Otel, birçok önemli yere de yürüyüş mesafesindedir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere Alaçatı merkezinde yer alan otel Ilıca Plajına da 15 dakikalık mesafededir. Profesyonel bir resepsiyon hizmeti sunan otel, misafirlerine her alanda yardımcı olmaktadır. Başta araç kiralama hizmeti olmak üzere birçok konuda destekler alabilirsiniz. Otelin en büyük özelliklerinden birisi de sunmuş olduğu kahvaltıdır. Tamamen Ege bölgesinin yöresel, doğal ürünlerinden oluşan zengin bir kahvaltı seçeneği sunan Mara Köyiçi Luxury, havuz kenarında lezzet dolu bir kahvaltı yapılmasına katkı sağlıyor.

Mara Köyiçi Luxury Nerede

Mara Köyiçi Luxury Otelin oldukça iyi bir konumda olduğunu yukarıda birkaç kez dile getirmiştik. Alaçatı kent merkezi içerisinde yer alan oteli oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yukarıda eklediğimiz harita, oteli bulabilmeniz için sizlere referans olacaktır. Otelin denize kıyısı olmamasından dolayı dezavantajlı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak havuzu ve sunmuş olduğu ortamı ile sizi özel hissettirmektedir. İnternet üzerinden baktığımızda Mara Köyiçi Luxury otel odalarının yüksek fiyatlara sunulduğunu görebilirsiniz. Ancak; yazımız içerisinde yer alan SICAK FIRSAT bağlantıları %50’ye varan indirimler almanıza olanak sağlar. Bu yazımız Alaçatı bölgesinde keyifli bir tatil geçirebilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Keyifli tatiller!

Bir önceki yazımız olan Salbakos Herakleia Boutique Hotel başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, Salbakos Herakleia Boutique Hotel ve Salbakos Herakleia Boutique Hotel İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap