İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Morisi Konak Alaçatı

Morisi Konak Alaçatı

Morisi Konak Alaçatı

Tüm yıl boyu çalışan kişiler, senede 1 hafta dahi olsun dinlenip huzuru bulmak isterler. Ülkemizde tatil yapılacak, denize girilecek yer sayısı cidden fazla. Fakat; bu yerlerde huzuru bulmak için biraz zorlanabilirsiniz. Size Ege’nin kalbi olan Alaçatı’da huzurlu ve mutlu bir tatilin sırrını vermeye çalışacağız. Her yıl binlerce misafir ağırlayan Alaçatı ülkemizin batıya açılan kapısı olarak gösterilmekte. Yüzlerce yıllık taş evleri, Arnavut kaldırımları, dillere destan rüzgarları ile sürekli popülerleşmeye başlamıştır. Her yıl özellikle birçok kişi sadece sörf yapmak için bu bölgeye gelmektedir. Yapacağınız tatil sırasında sizlere en çok konaklayacak yer sıkıntısı sunulacaktır. Bu yazımız içerisinde Moirisi Konak Alaçatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Morisi Konak Alaçatı Hakkında Bilgi

Morisi Konak Alaçatı
Morisi Konak Alaçatı
SICAK FIRSAT: Morisi Konak Alaçatı Oteline %50 İndirimli Fiyatlar İle Rezarvasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı’nın kendisine has coğrafyasına taş bir evin restore edilerek butik otele dönüştürüldüğünü görüyoruz. Otele yerleşen her bireyin misafir olarak görüldüğü bu otelde misafirler evlerinde gibi hissetmekteler. Butik otel konseptine sahip olan otelin 10 adet odası bulunmaktadır. Tüm odaların ayrıntılı bir şekilde hazırlandığını, odalar içerisinde tatiliniz boyunca sizlere yardımcı olacak tüm ekipmanlar mevcuttur. 10 adet oda konfor ve genişliklerine göre 3 kategoriye ayrılmıştır.

  • Standart Oda
  • Cumbalı Oda
  • Üç Kişilik Oda
SICAK FIRSAT: Morisi Konak Alaçatı Oteline %50 İndirimli Fiyatlar İle Rezarvasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Şeklinde 3 adet oda bulunmaktadır. Odalar birbirinden ayrılması için bölgeye ha olacak şekilde isimlendirilmiştir. Standart Odalar; Altınkum, Ayayorgi, Boyalık, Dalyan, Ilıca, Reisdere, Şifre gibi bölgeye has yöresel yerlerle isimlendirilmiştir. Cumbalı Oda ise; Paşa Limanı ve Alaçatı olarak isimlendirilmektedir. 1 adet Üç Kişilik Odanın ismi ise Ovacıktır.

Morisi Konak Alaçatı Nerede?

Alaçatı kent merkezi içerisinde yer alan Morisi Konak Alaçatı, çarşı merkezde yer almasından dolayı ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Alaçatı şehrin tam köbeğinde, eğlence merkezlerinin tam da ortasında olması sizler için çok iyi bir tercih olduğunu gösterecektir. Okuyucularımıza yine bir sıcak fırsat bağlantısı sunmak istiyoruz. Yazımız içerisinde yer alan SICAK FIRSAT bağlantıları, Morisi Konak Alaçatı’ya %50 fiyatlar ile rezervasyon yaptırmanıza öncülük edecektir.

Bir önceki yazımız olan Laledan Boutique Hotel başlıklı makalemizde Alçatı Otelleri, Çeşme Otelleri ve Laledan Boutique Hotel hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap