İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıp Çeşme’nin en iyi otelinde indirimli fiyatlarla konaklamak istiyorsunuz değil mi? Bildiğiniz üzere kış ayında yapılan rezervasyonlar genellikle tatillerin %50 daha indirimli yapılmasını sağlıyor. Kaliteli, lüks, ekonomik bir tatil için Ocak, Şubat ayı gibi rezervasyon avına çıkan kişilere Radisson Blu Resort & Spa Çeşme oteliniz önereceğiz. Muhteşem Ege coğrafyasında belki de bu otelden daha iyisi bulunmuyor! 5 yıldızlı bir otel olan Radisson Blu Resort & Spa Çeşme, göz alıcı plajları ile her türlü ihtiyaca yönelik fırsatlar sunuyor.  Deniz manzaralı oturma odalarının bulunduğu odalar sayesinde tatilinizi daha huzurlu hale getirebileceksiniz.

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme Odaları

SICAK FIRSAT: Radisson Blu Resort & Spa Çeşme Oteli İçin 12 Ay Geçerli İndirim Fırsatları İçin TIKLAYINIZ

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme içerisinde 2 adet restoran, 3 adet bar bulunuyor. Çay ve kahve ikramının her zaman ücretsiz olduğu otelde spor salonu, kuru temizleme, toplantı salonu, oda içi kasa hizmetleri verilmektedir. Odalar hakkında ayrıntılı bilgiler verecek olursak;

Standart Oda: 24 m2 genişliğinde olan standart oda iyi bir gece uykusu çekebilmeniz için gerekli olan tüm ekipmanlara sahiptir. Ücretsiz WI-FI, çay ve kahve sınırsız olarak ikramdır.

Balkonlu Superior Oda: 29 m2 genişliğinde olan oda maksimum 3 kişinin kalabileceği şekilde planlanmıştır. Standart odadan biraz daha büyük ve balkonlu olması en büyük avantajları arasında yer almaktadır.

Balkonlu Premium Oda: Havuz manzarasına sahip olan bu oda türünün içi 26 m2 kadardır. Ücretsiz hizmetleri standart oda ile hemen hemen aynıdır. Havuz manzarasına ek olarak deniz manzaralı ve hem deniz hem havuz manzaralı oda tipleri de bulunmaktadır.

SICAK FIRSAT: Radisson Blu Resort & Spa Çeşme Oteli İçin 12 Ay Geçerli İndirim Fırsatları İçin TIKLAYINIZ

Balkonlu Junior Suit: 36 m2 oda genişliği bulunan bu oda rahat bir tatil geçirebilmeniz için gerekli olan tüm ayrıntılara sahiptir. Banyo, odanın öne çıkan iyi bölümlerinden birisidir. Odanın havuz manzarası mevcuttur.

Suit: 46 m2 genişliğinde olup 2 odadan oluşan Suit oda genişliğinin yanı sıra sunulan ekstre ücretsiz hizmetleri ile de ön plana çıkmaktadır. Bu odada da yine en fazla 3 kişi kalabilmektedir.

SICAK FIRSAT: Radisson Blu Resort & Spa Çeşme Oteli İçin 12 Ay Geçerli İndirim Fırsatları İçin TIKLAYINIZ

Bunların dışında Superior Suit, Teraslı Presidental Suit, Balkonlu Aile odaları da mevcuttur. Odalar tamamen lüks ve konfor üzerine kurulduğu için ilk etapta çok rahat ve huzurlu uykular çekeceksiniz. Evet, buraya kadar geldiğinize göre bu oteli tanıdınız. Yazı içerisinde yer alan indirim fırsatlarından yararlanarak tatilinizi daha ekonomik, daha uygun hale getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme ve Boyalık Beach Hotel & Spa Çeşme İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap