1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Salbakos Herakleia Boutique Hotel

Salbakos Herakleia Boutique Hotel

Salbakos Herakleia Boutique Hotel

Alaçatı, Türkiye’nin gerçekten en prestijli, en hareketli tatil bölgeleri arasında yer alıyor. Her yıl yüzbinlerce yeni kişi bu bölgeyi görmek için geliyor. Alaçatı bölgesinde yapılacak şeyler aslında herkesçe biliniyor. Ama nerede konaklanır, güvenilir tatil bölgeleri nereleridir konusunda elde tutulur bir veri asla bulunmuyor. Alaçatı Otelleri üzerine bilgiler verdiğimi internet sitemizde bugün Salbakos Herakleia Boutique Hotel hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. İzmir kent merkezine 90, Çeşme kent merkezine 15 km uzaklıkta olan otel, ülkemizin önde gelen birçok ismini ağırlamıştır. Kendisine özgü bir mimariye sahip olan bu otel, misafirlerine unutamayacağı bir tatil keyfi sunmak istiyor.

Salbakos Herakleia Boutique Hotel Odaları

Salbakos Herakleia Boutique Hotel
Salbakos Herakleia Boutique Hotel
SICAK FIRSAT: Salbakos Herakleia Boutique Hotel’e %50’ye Varan İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Kendisine özgü butik otel konseptine sahip olan Salbakos Herakleia Boutique Hotel, birbirinden ferah 11 odaya sahiptir. Hacımemiş bölgesinde yer alan otel, misafirleri için gerekli olan tüm ayrıntıları özel bir şekilde planlamış durumda. Otelin 11 odası olsa da odaları 3 farklı şekilde planlandığını görüyoruz. Misafirler Standart, Deluxe, Cumbalı olarak adlandırılan odalardan herhangi birisini seçerek konaklayabilirsiniz. 11 oda bu bağlamda tamamen amaçlarına uygun olarak dizayn edilmiştir.

Salbakos Herakleia Boutique Hotel Nerede?

SICAK FIRSAT: Salbakos Herakleia Boutique Hotel’e %50’ye Varan İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Alaçatı’nın Hacımemiş bölgesinde yer alan Salbakos Herakleia Boutique Hotel, Alaçatı’ya sadece yürüyüş mesafesindedir. Yukarıda eklediğimiz harita sizleri bu otele oldukça kolay bir şekilde götürecektir. Rezervasyon konusunda herhangi bir endişeniz olmasın. Yazımız içerisinde yer alan sıcak fırsat bağlantıları rezervasyon yapacağınız adrese sizi yönlendirmektedir. Üstelik sıcak fırsat sizlere %50 oranında indirim almanıza da katkı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Porto Beach Resort Exclusive Alaçatı başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, Porto Beach Resort Exclusive Alaçatı ve Porto Beach Resort Exclusive Alaçatı İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap