İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Teddy Luxury Alaçatı

Teddy Luxury Alaçatı

Teddy Luxury Alaçatı

Son 10 yıldır büyük bir popülerliğe sahip olan Alaçatı, her geçen gün ziyaretçi almaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere Alaçatı ülkemizin batıya açılan yüzü olarak gösteriliyor. Tarihi sokakları, taş evleri, butik otelleri ile beraber Alaçatı ülkemizin en iyi tatil noktalarından birisidir. Onlarca hatta yüzlerce butik otel olsa da aralarında seçim yapmanızı kolaylaştırmak istiyoruz. Alaçatı Otelleri içerisinde yer alan Teddy Luxury, oldukça güzel bir bahçeye ve keyif yapılabilecek bir havuza sahiptir. Gün içerisinde havuzda vakit geçiren misafirler, gün içerisinde kalan diğer vakitlerinizi sörf ya da diğer aktivitelere ayırabilirsiniz. Alaçatı plajlarına, gece klüplerine ve sokaklarına yakın olan işletme, kusursuz bir tatil keyfi sunuyor.

Teddy Luxury Alaçatı Odaları

Teddy Luxury Alaçatı
Teddy Luxury Alaçatı
SICAK FIRSAT: Teddy Luxury Alaçatı Oteline %50 İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Bu otelde konaklamak isteyen kişilere oda tipleri hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Otel içerisinde birbirinden farklı 4 oda tipi bulunmaktadır. Bu odalar hakkındaki detaylar;

Standart Oda: Bu oteldeki tüm odaların 2 kişilik olduğunu başta hatırlatmak istiyoruz. Bahçe manzarasına sahip olan odanın 25 metrekare genişliği bulunmaktadır. Oda tüm ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

SICAK FIRSAT: Teddy Luxury Alaçatı Oteline %50 İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Junior Suite: Junior Suite, oteldeki en geniş odalardan birisidir. Odanın toplamda 35 metrekare genişliğe sahip oda oldukça güzel bir bahçe manzarasına sahiptir. Oda içerisinde misafirlerin rahatını düşünebilecek tüm ayrıntılar bulunmaktadır.

King Suite: Luxury Alaça’nın en dikkat çekici odalarından birisi de King Suite odadır. 2 kişinin konaklayabileceği şekilde tasarlanan oda 48 metrekare genişliğe sahiptir. King Suite oda da bahçe manzarasına sahiptir.

Deluxe Oda: 2 kişinin konaklayabileceği şekilde tasarlanan Deluxe Oda, 22 metrekareden oluşmaktadır. Bahçe manzarasına sahip olan odanın oldukça güzel bir manzarası bulunmaktadır.

SICAK FIRSAT: Teddy Luxury Alaçatı Oteline %50 İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Yukarıda Teddy Luxury Alaçatı odalarını gözlemlediniz. Bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi odayı seçeceğinizden eminiz. Otel ile yapacağınız görüşmelerde otelin gecelik ücretinin yüksek olduğuna karar verebilirsiniz. Ancak; sıcak fırsat adı altında paylaştığımız bağlantı sizlere en uygun fiyatlardan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sıcak Fırsat, %50’ye yakın indirim almanıza katkı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Brothers Çeşme Boutique Hotel başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, Brothers Çeşme Boutique Hotel ve Brothers Çeşme Boutique Hotel İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap