1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. The Nowness Hotel Çeşme

The Nowness Hotel Çeşme

The Nowness Hotel Çeşme

9,1 Puan alarak Çeşme’nin en iyi otellerinden birisi olduğunu kanıtlayan The Nowness Hotel Çeşme, Ege’nin en popüler turizm bölgelerinden birisi olan Çeşme’de yer almakta. Yarın pansiyon konsepti ile çalışan otel, misafirlerine bölgenin en iyi şefleri tarafından harılanmış eşsiz lezzetleri sunmakta. Çeşme’de rüya gibi bir tatil yapmak istiyorsanız sizlere ekonomik çözüm önerisinde bulunacağız. Yazımız içerisinde yer alan Sıcak Fırsat bağlantıları, bu otele indirimli rezervasyon yaptırmanızı sağlayacaktır. Erken tatil fırsatlarını da dahil ettiğimizde tatilinizin neredeyse %50 indirime geldiğini göreceksiniz. Otel ile ilgili ayrıntılar;

The Nowness Hotel Çeşme Odaları

The Nowness Hotel Çeşme
The Nowness Hotel Çeşme

SICAK FIRSAT: The Nowness Otel’e 12 Ay İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

The Nowness Hotelin müşterilerine sunmuş olduğu oda tipleri hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Odalar hakkındaki bilgiler;

  • Standart Oda (Deniz Manzaralı): 24 metrekare genişliğine sahip standart odalar deniz manzaralı olmaları ile ön plana çıkmaktadır. 2 kişinin konaklayabileceği şekilde tasarlanan standart odalarda bir otel odasında bulunması gereken tüm ayrıntılar yer almaktadır.
  • Corner Suit: 39 metrekare genişliğinde olan Corner Suit odalarda 2mx2m büyüklüğünde devasa boyutta bir çift kişilik yatak yer almaktadır. Minibar başta olmak üzere standart odada misafirlerine sunulan her türlü hizmet burada da yer almaktadır.
  • Aile Odası (Deniz Manzaralı): The Nowsness Hotel içerisinde ailelerin de konaklayabileceği özel odalar bulunmaktadır. Oda 45 metrekare genişliğinde olup 1 adet 2mx2m çift kişilik yatak 2 adet 1mx2m tek kişilik yatak yer almaktadır. Ebeveyn banyosu oda içerisinde yer almakta olup diğer bölümden ayrılmıştır.
  • Executive Suit: 1 yatak odası, 1 oturma odasından oluşan Executive Suit odası 84 metrekare alan kaplamaktadır. Yatak odasında 1,80mx2m büyüklüğünde bir adet yatak bulunmaktadır. Odalar içerisinde misafirlerin ihtiyaç duyabileceği her türlü ayrıntı yer almaktadır.
SICAK FIRSAT: The Nowness Otel’e 12 Ay İndirimli Fiyatlar İle Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

The Nowness Hotel ile ilgili vereceğimiz ayrıntılar aslında bu kadar. Yiyecek konusunda Ege’nin en lezzetli şefleri ile çalışan otel, misafirlerine benzersiz lezzetler sunmaktadır. Sıcak Fırsat aracılığı ile rezervasyon giderlerinizi büyük oranda azaltabilir, tatile harcamayı düşündüğünüz bütçeyi büyük oranda düşürebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zübeyde Hanım Otel Alaçatı başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, Zübeyde Hanim Otel Alaçatı ve Zübeyde Hanim Otel Alaçatı İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap