İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Alaçatı Otelleri
  3. Zübeyde Hanım Otel Alaçatı

Zübeyde Hanım Otel Alaçatı

Zübeyde Hanım Otel Alaçatı

Alaçatı başta rüzgarı olmak üzere sokakları, taş evleri, butik otelleri, festivalleri ve mutfağı ile ön plana çıkıyor. Son 10, 15 yıl içerisinde popüler olan bölge yerli ve yabancı turistler tarafından yeni yeni keşfediliyor. Alaçatı bölgesini ziyaret edecek olan kişiler için bu yazımız içerisinde konaklama seçenekleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Alaçatı’nın en iyi butik otelleri arasında yer alan Zübeyde Hanim Otel Alaçatı, misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Konaklama tercihinizi bu otelden yana kullanacaksanız SICAK FIRSAT olarak eklediğimiz kampanyalardan kesinlikle yararlanmanızı öneririz. Sıcak Fırsat, 12 ay indirimli olarak rezervasyon yaptırmanıza olanak sağlayacaktır.

Zübeyde Hanım Otel Alaçatı Odaları

Zübeyde Hanim Otel Alaçatı
Zübeyde Hanim Otel Alaçatı
SICAK FIRSAT: 12 AY Boyunca Zübeyde Hanım Otel Alaçatı’ya İndirimli Fiyatlardan Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Zübeyde Hanim Otel Alaçatı, bölgenin en iyi butik otelleri arasında yer alıyor. Otelin 3 farklı oda tipine sahip olduğu ve misafirlere oldukça güzel seçenekler sunulduğunu söyleyebiliriz. Otelin müşterilerine sunmuş olduğu oda fırsatları;

  • Klasik Oda: Toplamda 7 adet klasik odaya sahip olan otel, tüm klasik odalarını havuz manzaralı olacak şekilde tasarlamıştır. Klasik odalar 22 metrekareden oluşmakta olup iki kişinin kalabileceği şekilde dizayn edilmiştir.
  • Aile Odası: Zübeyde Hanım otel içerisindeki ikinci oda tipi Aile Odasıdır. Otel içerisinde toplamda 3 adet aile odası bulunmaktadır. 26 metrekareden oluşan oda 3 kişinin kalabileceği şekilde dizayn edilmiştir.
  • Villa: Zübeyde Hanım Oteldeki en kapsamlı oda konsepti villadır. Otel içerisinde toplamda 2 adet villa bulunmaktadır. 130 metrekareden oluşan villaların içerisinde 3 adet oda, 3 adet banyo bulunmaktadır. 6 kişinin rahat olarak kalabileceği villalar otel içerisindeki en kapsamlı odalardır.
SICAK FIRSAT: 12 AY Boyunca Zübeyde Hanım Otel Alaçatı’ya İndirimli Fiyatlardan Rezervasyon Yaptırmak İçin TIKLAYINIZ

Zübeyde Hanim Otel Alaçatı’nın açık büfe kahvaltı hizmeti bulunmaktadır. Bölgenin kendisine has doğal yiyeceklerinden oluşan kahvaltı, yıllar boyu unutamayacağınız lezzetler barındırmaktadır. Tam günün bitimine yakın 17:00’da sunulan çay saatinde yine lezzetli yiyecekler sunulmaktadır. Yiyecek ve içecek konusunda Zübeyde Hanim Otelin oldukça güzel seçenekler sunduğunu söyleyebiliriz. Yazımız içerisinde yer alan Sıcak Fırsatlar, tatilinizin oldukça ekonomik olarak tamamlanmasına katkı sağlar.

Bir önceki yazımız olan Kekik Alaçatı Otel Mayko başlıklı makalemizde Alaçatı Otelleri, Kekik Alaçatı Otel Mayko ve Kekik Alaçatı Otel Mayko İndirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap